|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۲۹

خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور امروز در مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان مهرورزان حضور یافت.

به گزارش حوزه دولتخبرگزاری تسنیمبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در حاشیه حضور در مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان «مهرورزان» در جمع خبرنگاران، گفت: دیدار بنده از این مرکز توانبخشی و مراقبت از سالمندان، یک دیدار نمادین است و مردم می توانند با حضور در این مراکز و عیادت از سالمندان و کسانی که دچار کهولت سن شده اند، نیازهای عاطفی آنها را برطرف کنند.

روحانی با تأکید بر اینکه همه ما اعضای یک جامعه هستیم، از کمک بیشتر دولت برای حمایت از این مراکز خبر داد و از تلاش خیّران در کمک به کسانی که نیازمند کمک و یاری هستند، قدردانی کرد.

وی با اشاره به نام گذاری امسال به نام اقتصاد، فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی، اساس فرهنگ را اخلاق، ادب، محبت و نوع دوستی توصیف کرد و گفت: مسایل اجتماعی دارای اهمیت زیادی است و باید افرادی که دچار آسیب شده اند، احساس کنند که دیگر اعضای جامعه در کنار آنها هستند.

رئیس جمهور به راه و رسم زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) در دستگیری از مردم و رفع مشکلات افراد جامعه اشاره کرد و افزود: بزرگداشت ائمه اطهار(ع) و فاطمه اطهر(س) با پاسداری از آرمان های آنها تحقق می یابد.

روحانی گفت: عزاداری در کنار سالمندان عزیز و اقشاری که نیاز به همدردی برای تسکین آلام خود دارند، به ویژه در ایامی که به نام بزرگان دین ثبت شده دارای معنویت بیشتری است.

انتهای پیام /

ارسال نظر