|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۳۳

تکمیلی / سردار سرلشکر سلیمانی:

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: دشمن از این غافل است که این کشور با اتکا به اراده مردمی قادر به انجام هر کاری است.

به گزارشخبرگزاری فارساز بم، ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه قدس، استاندار کرمان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم یاد واره ۵۰۰ شهید شهرستان های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مسجد جامع بم برگزار شد.

سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس در این مراسم با تسلیت سالروز شهادت حضرت زهرا(ص) اظهار داشت: با توجه به ایجاد سه شهرستان جدید، منطقه شرق استان کرمان رشد و توسعه می یابد.

وی با اشاره به اینکه هیچ افتخاری در این عالم با لاتر از شهادت نیست، ابراز داشت: شهدای دفاع مقدس همچون حضرت امام خمینی(ره) از شخصیت بسیار تأثیرگذاری برخوردار بوده اند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه جنگ صدها شخصیت تأثیر گذار را در خود تربیت کرده است، افزود: جنگ به مدرسه بزرگ انسان سازی در کشور ما تبدیل شد.

وی، جنگ را مکمل انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: شهدا زنده ابدی تاریخ هستند و جنگ یک مدرسه بزرگ عشق، اخلاق، اخلاص و عرفان بود.

فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: امام خمینی(ره) واژه «ما می توانیم» را در انقلاب تکثیر کرد و آمریکا هیچ غلطی نمی تواند انجام دهد.

سردار سلیمانی گفت: دشمن گمان کرده ایران مانند افغانستان و پاکستان است، اما غافل از اینکه این کشور با اتکا به اراده مردم قادر به انجام هر کاری است که دشمنان را نابود کند.

وی با اشاره به عزم و اراده پولادین ملت ایران در برابر دشمنان تصریح کرد: دشمن از این غافل است که این کشور با اتکا به اراده مردمی قادر به انجام هر کاری است.

فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه شهدای دفاع مقدس مانند حضرت امام خمینی(ره) از شخصیت تاثیرگذاری برخوردار بوده اند، خاطرنشان کرد: امام راحل مانند خورشیدی درخشان در دل رزمندگان تأثیرگذار بوده و صدها شخصیت تاثیرگذار را تربیت کرده است.

سردار سلیمانی با اشاره به نامگذاری سال فرهنگ و اقتصاد گفت: استاندار کرمان به عنوان یک شخصیت توانمند می تواند تاکیدات مقام معظم رهبری را محقق کند.

وی به نامگذاری لقب دارالصابرین به بم توسط مقام معظم رهبری اشاره و عنوان کرد: امروز بم دارالشاکرین ایران هم هست و شرق استان کرمان با تقدیم ۵۰۰ شهید و هزاران جانباز و رزمنده نشان داده اند که شایسته این لقب عظیم هستند.

فرمانده سپاه قدس، تاسوعا و عاشورای حسینی مردم بم را موجب افتخار استان کرمان دانست و خاطرنشان کرد: اکنون بم بزرگترین پرچمدار عزای حسینی است.

سردار سلیمانی ابراز داشت: حضرت امام خمینی(ره) در حرکتی که یک حرکت فرهنگی بود، انقلاب اسلامی را تشکیل داد و انقلاب اسلامی مسیر ۵۰۰ ساله را در ۳۵ سال طی کرده است.

وی از قدس به عنوان نخستین قبله مسلمین یاد کرد و ابراز داشت: امام راحل مسیر تاریخ را تغییر داد و اسلام را از مسیر قهقرایی دور کرد.

انتهای پیام / ۲۴۴۶ / ذ۳۰

ارسال نظر