|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۹۳

سردار نقدی:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج، نمایشگاه حقوف بشر دایر می کند تا اتحادیه اروپا از این نمایشگاه بازدید کند.

به گزارشخبرگزاری فارساز رشت، سردار محمدرضا نقدی امشب در مراسم یادواره شهید ابوالحسن کریمی، دادستان سابق گیلان در مسجد میرزا کوچک خان جنگلی سلیمان داراب این شهر با تسلیت شهادت دخت گرامی پیامبر(ص) اظهار کرد: امشب همه عالم وجود داغدار مصیبت دردانه آفرینش هستند.

وی افزود: فرزند گرامی پیامبر که فرمود فاطمه پاره تن من است و بارها بر دست های او بوسه گذاشت و گرامی نگه می داشت، کسی که افتخار همسری امیرالمومنین را دارد، کسی که حسن و حسین را در دامن خود پروراند و حق است که تمام عالم هستی در فراق او بگرید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه چرا باید بشریت از وجود بانوی بزرگواری محروم شود، یادآور شد: چرا چنین واقعه ای رخ داد و برخی ها می خواهند این حادثه تاریخی باقی بماند اما شیعه واقعی می خواهد از آن درس بگیرد.

وی تصریح کرد: انچه که شهید کریمی و دیگر شهدا ما را به این مراسم فرا می خوانند نمونه ای از درس گرفتن است و در دعوای تاریخ ماندن نیست.

نقدی با اشاره به خطبه آخر حضرت زهرا(س) ادامه داد: این خطبه چکیده زیبایی از نهج البلاغه است و حضرت در این خطبه با رزمندگان و پاسداران و بسیجیان آن دوران صحبت می کند.

وی ابراز داشت: عده ای که اهل حقیقت نبودند و پی قدرت آمده بودند حسابشان جداست و برخی ها نیز با اعتقادهای ضعیف اما خسته آمده بودند و می گفتند اگر علی(ع) بیاید ما نمی توانیم راحت باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سستی و خستگی از مبارزه و نتیجه عدم اطاعت از فرمان حق، پانگذاشتن در راه حقیقت و ولایت و ۱۴۰۰ سال سرگردانی مسلمانان شده است که باید از آن درس و عبرت گرفت.

وی عنوان کرد: کسانی که از ابتدا با طمع آمد ندو اشرافی درباری راه می اندازند که ما باشیم تو نباشی اما بسیاری نیز کم آوردند.

سردار نقدی درباره بیانیه اتحادیه اروپا، متذکر شد: اتحادیه اروپا مصداق آیه قرآن است که فرمود از چارپایان بدتر هستند.

وی با بیان اینکه همجنس بازان مانند حیوانات آمیزش می کنند، افزود: در خصوص مواد مخدر نیز چندین برابر افزایش تولید داده و با قیمت پایین در اختیار جوان قرار می دهند، سپس در قطعنامه می گویند حق ندارید قاچاقیچان را اعدام کنید و همجنس بازان را آزاد کنید و می گویند بیایند در ایران دفتر بزنند، شما غلط می کنید که در ایران دفتر بزنید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج، نمایشگاه حقوف بشر دایر می کند تا اتحادیه اروپا از این نمایشگاه بازدید کند.

انتهای پیام / ۲۳۰۰ / ذ۳۰

ارسال نظر