|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۹۷

۲ / سردار نقدی:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهید کریمی وقف مردم و الگوی مدیریت جهادی بود.

به گزارشخبرگزاری فارساز رشت، سردار محمدرضا امشب در مراسم یادواره شهید ابوالحسن کریمی دادستان اسبق گیلان در مسجد میرزا کوچک خان جنگلی سلیمانداراب این شهر با بیان اینکه کسی از سازش با آمریکا خیری ندیده است، اظهار کرد: ملت ایران امروز سرفراز و از مردم زمان امیرالمومنین بالاتر است و الگوهایی مانند شهید کریمی و شهید انصاری دارد.

وی افزود: ملت ایران عزت و سربلندی خود را در مبارزه با ظلم و ستم پیدا کرده و آن را رها نمی کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه این دادستان شهید در بین مردم زندگی می کرد، ادامه داد: شهید کریمی ساده زیستی می کرد و الگوی مدیریت جهادی و قاطع و با پشتکار و وقف مردم بود.

وی افزود: شهید کریمی تمام زندگی و وقت خود را وقف مردم کرده بود و از حقوق ساده زندگی می کرد به طوری که مردم تصور نمی کردند که او فرماندار باشد.

سردار نقدی با بیان اینکه اگر امروز شهید کریمی بود بر مبارزه با استکبار و اصول راه خود بود، گفت: درسی که باید از مصیبت بزرگ شهادت حضرت زهرا بگیریم، زنده نگه داشتن راه شهید کریمی و استقامت است.

وی به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و متذکر شد: در دوران دفاع مقدس آمریکا تامین کننده نیازهای صدام بود و پیشرفته ترین سلاح و اطلاعات جاسوسی علیه ایران را به او دادند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: آمریکا خودش در خلیج فارس جنگید و ناوهای ما را زدند و حامی صدام بودند.

وی، مردم ایران را باوفا خواند و یادآور شد: در عملیات های مختلف با دست های خالی و پشتیبانی مردم ایران ایستادگی کردیم و پیروز شدیم.

انتهای پیام / ۲۳۰۰ / ذ۳۰

ارسال نظر