|
|
کدخبر: ۱۵۶۰۲۰

تکرار / وزیر کشور در جمع خبرنگاران:

خبرگزاری تسنیم: وزیر کشور با اشاره به اخبار ضد و نقیض شهادت گروهبان دانایی فر گفت: شهادت گروهبان دانایی فر را به هیچ وجه قبول نمی کنیم و همچنان منتظر تعیین تکلیف در این باره هستیم.

به گزارش خبرنگار انتظامیخبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه نشست خود با مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت فعلی مرزبانان گروگان گرفته شده و شهادت گروهبان دانایی فر اظهار داشت: در روزهای اخیر صحبت های زیادی در رسانه ها پیرامون این مسئله صورت گرفته ولی هیچ یک از این اطلاعات کامل نیست و تنها حرف است و هر کس به میزان اطلاعات خود صحبت هایی را بیان کرده است.

وی با اشاره به این که برخی از مسائل و اقدامات امنیتی در موضوع مرزبانان قابل ذکر نیست از افرادی که صلاحیت های لازم را برای ورود به این موضوع ندارند خواست تا به این موضوع ورود نکنند.

وزیر کشور در ادامه افزود: وزارت کشور متولی رسیدگی به این موضوع بود و هماهنگی های بسیار خوبی با نیروهای امنیتی، انتظامی، دیپلماسی و نظامی صورت گرفت و اقدامات زیادی برای حل این موضوع انجام شد که با تدابیر اتخاذ شده ۴ تن از فرزندان ملت آزاد و به کشور بازگشتند.

رحمانی فضلی در ادامه با تاکید براینکه طرح برخی از مسائل بدون در نظر گرفتن احساس مسئولیت کار وزارت کشور و دستگاه های امنیتی را برای اقدامات آتی با مشکل مواجه می کند، به آخرین وضعیت از گروهبان دانایی فر و اخبار ضد و نقیض موجود مبنی بر شهادت وی اشاره کرد و گفت: ما کماکان منتظر تعیین تکلیف در این مورد هستیم و به هیچ وجه قبول نمی کنیم که دانایی فر به شهادت رسیده باشد چرا که دولت پاکستان و کسانی که مسئولیت این مرزبانان را پذیرفتند باید جوابگو باشند.

وی در ادامه سخنانش به جلسه صبح امروز خود با مدیران کمیته امداد اشاره کرد و گفت: این جلسه به منظور هماهنگی هر چه بیشتر وزارت کشور و ستاد مبارزه با مواد مخدر با کمیته امداد برگزار شد چر که این کمیته ظرفیت بسیار مناسب تجربی و علمی و حضور در مردم دارد و تلاش های بسیار خوبی را در حوزه اشتغال و تولید در کشور انجام داده است.

رحمانی فضلی ادامه داد: در این جلسه هماهنگی میان کمیته امداد و استانداران برای ورود به حوزه اشتغال و تولید مدنظر بود و در جلسه اخیر مقرر شد که کمیته امداد امام خمینی طرح هایی را برای موضوع پیشگیری، درمان و صیانت در موضوع مواد مخدر ارائه دهد.

وزیر کشور در پایان با بیان اینکه دو معاون سرپرست کمیته امداد امام خمینی در حوزه مواد مخدر معرفی شده اند خاطرنشان کرد: امیدواریم کمیته امداد امام خمینی به صورت جدی و قوی در حوزه مبارزه با اعتیاد وارد شود و ما در دولت بتوانیم از تمام ظرفیت های کمیته امداد امام خمینی برای تولید مشاغل زودبازده استفاده کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر