|
|
کدخبر: ۱۵۶۰۲۲

تکرار / در گفت وگو با تسنیم مطرح شد:

خبرگزاری تسنیم: دبیر کل جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی با اشاره به دیدار خود از سازمان انرژی اتمی و معاون امنیتی این سازمان به جزئیاتی از این دیدار اشاره کرد.

محمدابراهیم بهرامی دبیرکل جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیمبا اشاره به دیدار این تشکل دانشجویی با معاون امنیت سازمان انرژی اتمی اظهار داشت: به مناسبت روز ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته ای و همچنین مذاکرات هسته ای با ۱ + ۵ این تشکل دانشجویی جمعیت دانشجویان حامی دولت اسلامی از سازمان انرژی اتمی درخواست دیدار با یکی از معاونت های این سازمان را مطرح کرد که یک هفته قبل به ما اعلام شد جلسه ای با زارعان معاون امنیتی سازمان انرژی اتمی برنامه ریزی و تنظیم شده است.

وی با بیان اینکه ما در این جلسه سؤالات فراوانی را که عمدتا برگرفته از مطالبه گری دانشجویان بود را دسته بندی و تنظیم کردیم، گفت: قبل از شروع این جلسه ما دقایقی را با کارمندان و کارکنان و دانشمندان جوان این سازمان از نزدیک گفت وگو کردیم و سوالات خود را نیز از آنها مطرح کردیم.

دبیرکل جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی در ادامه با اشاره به جلسه ۴ ساعته خود با زارعان معاون امنیتی سازمان انرژی اتمی یادآور شد: در این جلسه تلاش کردیم سوالاتی که دغدغه بسیاری از دانشجویان به خصوص در زمینه آینده صنعت هسته ای مطالبات مقام معظم رهبری در زمینه صنعت هسته ای و متوقف شدن آن مطرح شد که معاون سازمان به آنها پاسخ داد.

بهرامی گفت: طبق مستنداتی که به ما دانشجویان ارائه شد هیچ توقفی در زمینه هسته ای کشور صورت نگرفته بود و حتی آقای زارعان عنوان کردند که مقام معظم رهبری چنین اجازه ای به ما نمی دهد و دین ما به شهدا بویژه شهدای هسته ای اجازه هیچ توقفی را به ما در بحثصنایع هسته ای نخواهد داد.

وی با اشاره به سوالات خود در خصوص اخراج برخی از دانشمندان و دوستان احمدی روشن نیز گفت: طبق مسائلی که مطرح شد و مستندات ارائه شده تنها دو تن از مدیران سازمان انرژی اتمی جابه جا شده بودند و کسی اخراج نشده است که این مسئله نیز با توجه به تغییر مدیریتی و سلیقه مدیریتی بوده است.

دبیرکل جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی ادامه داد: اینوگرافی از فرمایشات مقام معظم رهبری در صنعت هسته ای توسط این معاونت به دانشجویان ارائه شد که نشان دهنده حرکت و عملکرد سازمان انرژی اتمی براساس این اینوگرافی بود.

بهرامی با اشاره به اینکه این تنها برخی جزئیات دیدار و بازدید این تشکل دانشجویی از سازمان انرژی اتمی است، اضافه کرد: این مسائل با انتقادات ما از سیاست خارجی دولت یازدهم و مسائل توافقات انرژی هسته ای ربطی ندارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر