|
|
کدخبر: ۱۵۶۰۹۴

کریمی در گفت وگو با فارس:

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور گفت: یکی از مهم ترین دستاوردهای مذاکرات هسته ای مشخص شدن چهره خبیثدشمنان بود.

علیرضا کریمی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، پیرامون سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس، مدیران و متخصصان سازمان انرژی هسته ای گفت: در سخنان رهبر معظم انقلاب چند نکته اساسی وجود داشت اول اینکه تاکید ایشان بر دستاوردهای هسته ای که نشان از اهمیت این بحثدارد.

کریمی ادامه داد: برخی از احزاب و طرفدارانشان احساس کرده اند برای اینکه بتوانند رضایت امریکا و اروپا را جذب کنند، می توانند خیلی چیزها را معامله کنند یا اینکه دستاورهای هسته ای کشور را روی میز مذاکره بگذارند.

وی تصریح کرد: یکی از بزرگترین خط قرمزهایی که مقام معظم رهبری به آن تاکید داشته اند همین دستاوردهای هسته ای است.

کریمی تاکید کرد: در گذشته به دلیل سهل انگاری بعضی ها این فضا بوجود آمده بود که اگر با کشورهای غربی وارد مذاکره شویم مشکلات ما حل می شود و مقام معظم رهبری به خاطر این که مردم واقعیت را ببینند با طرح مذاکرات موافقت کرد تا به نوعی این جریان راستی آزمایی شود.

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور اظهار داشت: یکی از مهم ترین دستاورهای این مذاکرات این بود که چهره خبیثدشمنان مشخص شد.

وی در خاتمه اظهار داشت: عزم و اراده جمهوری اسلامی و ملت ایران برای مقابله با تمام ظلم ها مشخص است و آن چیزی که می تواند ما را پیش ببرد تکیه به اراده ملت است و اگر بخواهیم به کشورهای دیگر تکیه کنیم چیزی جز ذلت نصیب ما نمی شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر