|
|
کدخبر: ۱۵۶۰۹۵

سبحانی نیا به تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دستورالعمل اقتصاد مقاومتی در این هیئت تهیه شده که تا پایان هفته آینده به کمیسیون های تخصصی مجلس ابلاغ می شود.

حجت الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیمبا اشاره به دستورکار ویژه هیئت رئیسه مجلس برای بررسی و برنامه ریزی در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، گفت: با توجه به جلسات متعددی که از حدود ۴ ماه پیش با وزرای اقتصادی دولت داشته ایم، آن ها برنامه ها و سیاست های وزراتخانه هایشان را در حوزه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ارائه کرده اند.

وی افزود: براساس توضیحات و برنامه هایی که وزرای اقتصادی دولت در جلسات هیئت رئیسه ارائه کرده اند، با مشورت نمایندگان مجلس و نیز رؤسای کمیسیون های تخصصی، مجموعه ای از برنامه ها و راهبردهای مجلس برای تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی طرح ریزی شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد: مجموعه برنامه ها و سیاست های مجلس در راستای تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با مشورت و تأیید نهایی رئیس مجلس تهیه در هیئت رئیسه پارلمان تهیه شده است.

حجت الاسلام سبحانی نیا خاطر نشان کرد: دستورالعمل های اجرایی در حوزه رفع نواقص از قوانین در استای توجه به تولید ملی و نیز ارائه طرح های لازم در راستای اجرای بهتر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در هیئن رئیسه مجلس تهیه شده که تا پایان هفته آینده به کمیسیون های تخصصی مجل ابلاغ می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر