|
|
کدخبر: ۱۵۶۱۰۴

تکرار / پدر شهید احمدی روشن:

پدر شهید احمدی روشن گفت: اگر چرخ هسته‎ای نچرخد هیچ چرخی در کشور نمی‎چرخد.

رحیم احمدی‎روشن امروز در حاشیه برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی فناوری هسته‎ای که در تالار فخرالدین اسعدگرگانی برگزار شد در گفت‎و‎گو با خبرنگار فارس در گرگان در خصوص توافق ژنو و مذاکرات هسته‎ای ایران، اظهار داشت: نظر من درباره جریان ژنو همان نظری است که رهبر معظم انقلاب داشت و شک ندارم اگر مصطفی هم بود که هست، اما ما نمی‎بینیم اعتقاد داشت که نسبت به این توافقنامه موضوعات شک برانگیزی وجود دارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر به صحت این مسائل عنوان شده شک‎هایی وجود دارد، چراکه مسئولان با مردم رک و راست نیستند و در پرده صحبت می‎کنند و آنجا یک برنامه‎های دیگر می‎گذرند و اینجا یک چیزهای دیگر می‎گویند.

احمدی روشن بیان کرد: مسئولان باید برای مردم شفاف‎سازی کنند و تنها راهش این است که متن توافقنامه توسط کسانی که متخصص هستند به صورت شفاف و کامل با مردم بررسی شود.

احمدی روشن‎ها نرفتند که قطعنامه‎ اروپا صادر شود

پدر شهید احمدی روشن درباره قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا درباره ایران خاطرنشان کرد: احمدی روشن‎ها شهید نشدند که قطعنامه‎هایی همانند پارلمان اروپا به تصویب برسد و من مسئول این کار را همین مسئولان می‎دانم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید کرد: استکبار جهانی همانند سگ هار می‎ماند که اگر در مقابلش عقب‎نشینی کنی باید فرار کنی ولی اگر ایستادی او عقب‎نشینی می‎کند و متاسفانه در حال حاضر ما در حال عقب‎نشینی هستیم.

احمدی روشن گفت: خداوند انشاالله عاقبت این امر را به خیر بگذراند و مسئولان ما بر سر عقل بیایند و این موقعیت را درک کنند و برایشان جا بیفتد که آینده و تاریخ‎نگاران با این عملکرد چه جیزی را برای ایران ثبت خواهند کرد.

چرخ هسته‎ای باید بچرخد وگرنه هیچ چرخی نمی‎چرخد

پدر شهید احمدی روشن تصریح کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند ما از موضع خودمان در خصوص هسته‎ای عقب‎نشینی نخواهیم کرد و به گفته یکی از دوستان اگر چرخ هسته‎ای ما نچرخد واقعیت هیچ چرخی نخواهد چرخید.

وی اضافه کرد: به این دلیل که اکثر چرخ‎های ما برای کارخانه‎ها، تولید داروها و موضوع کشاورزی و اکثر مسائلی که ما در روز با آنها روبرو هستیم مربوط به صنعت هسته‎ای است که این موضوع باید انجام شود و صنعت هسته‎ای ما تولیدش را انجام دهد و نباید مسئولان در این خصوص عقب‎‎نشینی کنند.

احمدی روشن تاکید کرد: مسئله دشمن با ما مسئله هسته‎ای نیست بلکه مسئله اسلام و پایمردی و عمل به دستورات خداوند است چون بسیاری از کشورهای دنیا هستند که صنعت هسته‎ای دارند اما زیاد اصطکاکی بین استکبار جهانی و آن کشورها وجود ندارد اما به دلیل وجود اسلام و روح ایمان در ایران اسلامی سعی در این دارند جامعه اسلامی را به بهانه‎های مختلف دچار مشکل کنند.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر