|
|
کدخبر: ۱۵۶۱۴۸

شجاعی کیاسری به تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس شورای نظارت بر عملکرد صدواسیما، گفت: کیفیت برنامه های نوروزی سیما فردا در جلسه این شورا مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

سید رمضان شجاعی کیاسری نایب رئیس شورای نظارت بر عملکرد صدواسیما در گفت وکو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیمبا اشاره به تشکیل جلسه این شورا، گفت: اولین جلسه شورای نظارت بر عملکرد صدواسیما در سال ۹۳، فردا با حضور تمامی اعضا برگزار می شود.

وی افزود: قرار است در این نشست ضمن بررسی برنامه ها و سیاست های صدواسیما در سال جاری، خط مشی های رسانه ملی در حوزه نام گذاری سال به نام " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " و نیز در حوزه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و چگونگی تبیین آن مورد بررسی قرار می گیرد.

نایب رئیس شورای نظارت بر عملکرد صدواسیما با بیان اینکه بررسی پخش مجدد سریال " سرزمین کهن " نیز یکی دیگر از مواردی است که در جلسه فردای این شورا مورد برسی قرار می گیرد، گفت: احتمال دارد این موضوع در جلسه فردای شورای نظارت مورد بررسی قرار گیرد.

شجاعی کیاسری، تأکید کرد: یکی دیگر از مواردی که قرار است در این جلسه مورد بررسی قرار گیرد، نحوه پوشش اخبار از وضعیت مرزبانان ربوده شده ایرانی توسط گروهک تروریستی " جیش العدل " است.

وی خاطر نشان کرد: در بخش دیگری از این جلسه قرار است کیفیت برنامه ها و سریال های نوروزی سیما مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر