|
|
کدخبر: ۱۵۶۲۰۰

معاون رئیس جمهور خبر داد

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: وام بلاعوض برای ۵۰ خانواری که این وام را دریافت نکردند و همچنین هزینه آب و برق مناطق زلزله زده که توسط مردم پرداخت شده بود را پرداخت خواهیم کرد.

به گزارشخبرگزاری فارساز دشتی، محمدباقر نوبخت صبح امروز در جمع مردم شنبه در حسینیه ثارالله این شهر اظهار داشت: در عین حالی که استان های مختلفی در نوبت سفر ما بودند اما به خاطر همدردی با مردم زلزله زده بر اساس درخواست ۴۸ ساعت گذشته آقای پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان، تصمیم گرفتیم به شنبه سفر کرده و از نزدیک مشکلات مردم این منطقه را بررسی کنیم.

وی بیان کرد: یک فرمول کلی برای پرداخت وام بلاعوض وجود دارد و تلاش ما این است که ۳ هزار طرح نیمه تمام در کشور، طرح هایی که ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند را در اولویت پرداخت وام قرار دهیم.

معاون رئیس جمهور در ارتباط با نامه های مردمی نیز بیان داشت: نامه های مردمی نیز بررسی و مسائل کلی را به استاندار گفته شده است تا تصمیم و راه حل مورد نیاز برای حل مشکلات را پیدا شود.

نوبخت در ارتباط با گلایه مردم شنبه در مورد پرداخت هزینه آب و برق که قرار بود از مردم دریافت نشود اما به صورت تصاعدی هم دریافت شده، گفت: هر چند این قول را دولت قبلی داده اما چون ما دولتی از نظام اسلامی هستیم قرار است ۴ میلیارد تومان هزینه آب و برق را به وزارت نیرو پرد اخت کنیم تا هزینه مردم را بدهد.

وی بیان کرد: وام بلاعوض به ۵۰ خانوار شنبه ای که هنوز از این وام بهره مند نشدند نیز پرداخت خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور افزود: در مورد خسارت کشاورزان نیز در دولت موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا اعتبارات لازم تامین شود. موضوع مشکلات روستاهای اطراف نیروگاه اتمی نیز برای بررسی و حل در دستور کار است.

انتهای پیام / ۶۶۰۰۶ / خ۳۰

ارسال نظر