|
|
کدخبر: ۱۵۶۲۸۶

اصغرزاده در گفت وگو با فارس:

فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه حاضر است بابت گروگان گیری عذرخواهی کند، گفت: ارتباط ایران و آمریکا نباید اسیر گذشته و تاریخ باشد.

ابراهیم اصغرزاده فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، ضمن تایید اظهارات اخیرش درباره عذرخواهی کردن برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: اگر منافع ملی کشورم حکم کند حاضرم بابت گروگان گیری عذرخواهی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که منافع ملی کشورمان با سیاست امپریالیستی آمریکا تناقض دارد، تصریح کرد: اینکه چه کسی تعیین کننده منافع ملی را در کشور تعیین می کند افراد جناح ها و گروه ها نیستند بلکه یک مسئله ملی است که همه در اداره حاکمیت سهیم هستند و منافع ملی باید از طرف همه گروه های اجتماعی رعایت شود.

اصغرزاده ادامه داد: نباید به تندروها اجازه داده شود که منافع ملی کشورمان را تعیین کنند چرا که در هیچ کجای دنیا این گروه ها حق تصمیم گیری ندارند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه ایران و آمریکا رویکرد جدیدی را درپیش گرفته اند، خاطرنشان کرد: ارتباط ایران و آمریکا نباید اسیر گذشته و تاریخ خودش باشد چرا که هر دو کشور رویکرد جدیدی را درپیش گرفته اند و باید رویکرد جدیدی اتخاذ شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر