|
|
کدخبر: ۱۵۷۵

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ادعاهای جدید گروهک تروریستی منافقین درباره برنامه هسته‌یی صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران را ارزیابی می‌کند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، گروهک تروریستی منافقین که از فضای نسبتا مثبت ایجاد شده در عرصه بین‌المللی بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر ایران به شدت پریشان خاطر شده‌اند، بار دیگر تلاش خود برای جوسازی‌های منفی علیه ایران را با طرح ادعایی تازه آغاز کردند.

این ادعا باز هم به برنامه هسته‌یی صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران مربوط می‌شود که چند سالی است موضوع اختلاف ایران و غرب به دلیل اتهامات بی‌اساس مطرح شده علیه این برنامه است.

منافقین که بارها کذب بودن به اصطلاح " اطلاعات " آنها درباره برنامه هسته‌یی ایران بر همگان اثبات شده است، این بار ادعایی را درباره ساخت تاسیساتی اعلام نشده در دماوند مطرح کرده‌اند و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که هنوز قادر نبوده اسناد اتهامات بی‌اساس علیه تهران را به مقامات مسوول کشورمان ارایه کند، اعلام کرده است که این ادعا را نیز بررسی خواهد کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، دیده‌بان هسته‌یی سازمان ملل مستقر در وین اعلام کرد که " اطلاعاتی که ارایه شده است، همانند هر اطلاعات جدید دیگری که دریافت می‌کنیم ارزیابی خواهیم کرد. "

منافقین تا سال گذشته در فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا و اتحادیه اروپا قرار داشتند اما در پی تشدید سیاست‌های ضدایرانی علیه ایران، از این فهرست خارج شدند تا برای اقدام علیه جمهوری اسلامی آزادی عمل بیشتری پیدا کنند.

ارسال نظر