|
|
کدخبر: ۱۵۸۴۷۰

روحانی در فرودگاه زاهدان:

رئیس جمهور کشورمان در فرودگاه زاهدان با بیان اینکه دولت طرح های مهمی برای توسعه و آبادانی استان سیستان و بلوچستان دارد، گفت: با طرح هایی که دولت در نظر دارد تا پایان دولت یازدهم، چهره این استان تغییر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه بین المللی زاهدان در جمع خبرنگاران استان سیستان و بلوچستان را از لحاظ استراتژیک استان مهمی دانست و گفت: مردم این دیار حافظان مرزهای شرقی کشورند و دولت و هیات همراه در این سفر برنامه های متعددی برای مردم عزیز و مرزداران شریف این دیار دارند.

وی ادامه داد: دولت در این سفر برنامه های متعددی برای عمران و آبادانی این استان در نظر دارد که در بخش های مختلف اعلام می شود.

روحانی با بیان اینکه در زاهدان، زابل و چابهار برای مردم عزیز این شهرستان ها سخنانی خواهم داشت، تصریح کرد: در این سخنرانی ها طرح هایی که دولت مدنظرش است را به اطلاع مردم می رساند.

رئیس جمهور تاکید کرد: با طرح هایی که دولت برای این استان در نظر دارد تا پایان دولت یازدهم چهره سیستان و بلوچستان تغییر خواهد کرد و این استان را به سمت توسعه و آبادانی با کمک و همراهی یکدیگر راهنمایی و هدایت می کنیم.

بنا بر این گزارش رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه زاهدان مورد استقبال آیت الله عباسعلی سلیمانی امام جمعه زاهدان، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل تسنن مسجد مکی زاهدان و همچنین علی اوسط هاشمی استاندار و برخی دیگر از مقامات محلی قرار گرفت.

ارسال نظر