|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۶۵

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی:

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی خشونت، ارعاب و تهدید را وجه تمایز ارتش سایر مناطق دنیا با ارتش ایران دانست و گفت: نیروهای مسلح در کشور ما به دست مردم در مکتب دین پرورش یافته اند و برای ثبات، آرامش و امنیت از شهادت استقبال می کنند.

یونان بت کلیا امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: مردم سالاری به معنای واقعی در کشور ما تجلی یافته است، دستگاه نظامی و انتظامی روبه روی مردم نبوده و در بحران های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کنار آنها هستند.

وی با تاکید بر اینکه ملت و ارتش به پشتوانه یکدیگر با الهام گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری مقابل دشمنان نظام و انقلاب ایستاده اند، ادامه داد: اتحاد و همدلی بین ملت ما در هیچ یک از نقاط دنیا همتا ندارد.

بت کلیا با اظهار به اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرتمندترین ارتش های جهان است، خاطرنشان کرد: در سایه ایمان، تعهد، پشتکار و خودباوری جوانان مجهزترین ارتش دنیا را در اختیار داریم.

وی با اظهار به اینکه برای دفاع از کیان ایران هر لحظه و با فناوری جدید آماده هستند، بیان داشت: به دلیل داشتن نیروی متعهد و مجهز دشمن شجاعت دست اندازی به خاک ایران را پیدا نمی کند.

نماینده اقلیت های دینی آشوریان در مجلس با تاکید بر اینکه ارتش در کشور ما وجهه جنگنده نداشته و صلح، دوستی و معرفت را در پیش گرفته اند، اظهار داشت: مودت و الفت در تربیت دینی ملت ما ریشه دارد.

بت کلیا خاطرنشان کرد: در حالی که کشورهای دنیا از نیروهای نظامی برای رسیدن به مقاصد سیاسی و اهداف اقتصادی بهره برداری می کنند، ارتش در کشور ما چنین کاربردی ندارد.

وی خشونت، ارعاب و تهدید را وجه تمایز ارتش سایر مناطق دنیا با ارتش ایران دانست و بیان داشت: نیروهای مسلح در کشور ما به دست مردم در مکتب دین پرورش یافته اند و برای ثبات، آرامش و امنیت از شهادت استقبال می کنند.

انتهای پیام / ۶۱۰۰۲ / صا۲۰

ارسال نظر