|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۹۲

قاضی پور در اخطار قانون اساسی خبر داد

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: تحقیق و تحفص از فدراسیون فوتبال در صحن مجلس قرائت شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست علنی وکلای ملت در اخطار قانون اساسی خطاب به هیئت رئیسه پارلمان اظهار داشت: وزارت صنعت حدود ۳ هزار نفر از افراد تحصیل کرده را که سال ها در مباحثاقتصادی و نظارت بر کنترل بازار کار کرده اند، اخراج کرده است.

وی ادامه داد: این افراد تحصیل کرده هستند و زن و بچه دارند و ۵ سال تمام برای وزارت صنعت کار کرده اند اما این وزارت خانه آنها را یک شبه اخراج کرده است. بنابراین از وزارت صنعت می خواهیم تا بحثاخراج این افراد را که بیشتر از استان های کردستان و سیستان و بلوچستان هستند، بررسی کند.

این نماینده مجلس با اشاره به بحثتحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال قرار بود، به صحن علنی بیاید اما به دلیل خبر برخی رسانه ها، موضوعاتی مطرح شد و در نهایت این تحقیق و تفحص در صحن علنی قرائت نشد و ما از این موضوع قانع نشده ایم.

در ادامه حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس در پاسخ به این اخطار گفت: دستگاه ذی ربط موضوع اخراج این کارمندان وزارت صنعت را مورد بررسی قرار دهند.

همچنین علیرضا منادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال گفت: درباره این صحبت آقای قاضی پور که گفتند ما قانع نشدیم، باید بگویم درباره این تحقیق و تفحص جلسه ای در دفتر ما برگزار شد و دوستان از مضوعات مطرح شده قانع نشدند، بنابراین دوستان فدراسیون فوتبال قرار شد برای ما گزارشی بیاورند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین