|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۲۸

ملکشاهی در گفت وگو با فارس خبر داد

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از نامه کمیسیون متبوعش به رئیس دستگاه قضا پیرامون قوانین مربوط به آمران به معروف و ناهیان از منکر خبر داد.

اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی خانه ملت در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارسبا اشاره به تذکر علی لاریجانی رئیس مجلس پیرامون توجه ویژه به ناهیان از منکر و امران به معروف گفت: پس از اتفاقاتی که در ایام عید افتاد و تذکرات آقای لاریجانی، کمیسیون قضایی این موضوع را مورد بررسی قرار داد.

وی اضافه کرد: بنده نامه ای را خدمت آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه نوشتم و طی آن نامه از وی خواستم که چنانچه در قوانین مربوط به آمران به معروف و ناهیان از منکر نواقصی وجود دارد، پیشنهاداتی را ارائه کنند که ما نیز آنها را با اولویت در دستور قرار دهیم.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نامه به رئیس قوه قضائیه هفته گذشته ارسال شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون جوابی به نامه داده نشده است و مدت زمان زیادی از ارسال نامه نمی گذرد.

ملکشاهی با تأکید بر اینکه منتظر پاسخ آیت الله آملی لاریجانی هستیم، تصریح کرد: پس از اعلام پیشنهادات ریاست قوه قضائیه مباحثرا در کمیسیون مطرح و جمع بندی خواهیم کرد.

وی با اشاره به جزئیات نامه یاد شده، اظهار داشت: از ریاست قوه قضائیه خواسته ایم که اگر در قوانین فعلی کشور درباره حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر نواقصی وجود دارد و احیانا نیاز به قانون گذاری است، مباحثرا به مجلس پیشنهاد کند، تا به سرعت مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین