|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۶۶

قاضی پور طی اخطاری در جلسه امروز مجلس

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اخراج ۳ هزار نفر از کارکنان وزارت صنعت خواستار پیگیری این موضوع از سوی مسئولان شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) پارلمان طی اخطاری با ابراز تأسف نسبت به اینکه وزارت صنعت حدود سه هزار نفر از کارکنان خود را اخراج کرده است، گفت: این افراد تحصیلکرده سال ها در مباحثاقتصادی و نظارت بر کنترل بازار کار کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه اغلب کارکنان اخراج شده از استان هایی مانند کردستان و سیستان هستند، خاطرنشان کرد: کارکنان اخراج شده وزارت صنعت حدود ۵ سال در این وزارتخانه کار کرده اند اما یک شبه آنها را اخراج کرده آند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در بیان جزئیات طرح تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال هم اظهار داشت: ما درباره تحقیق از فدراسیون فوتبال قانع نشدیم. از طرفی دیگر قرار بود که این گزارش در صحن علنی قرائت شود که به علت خبر برخی رسانه ها این موضوع متوقف شد اما قطعا باید گزارش، تحقیق هر چه سریعتر در صحن علنی مجلس قرائت شود.

حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که در غیاب علی لاریجانی ریاست بخشی از جلسه امروز خانه ملت را بر عهده داشت، در پاسخ به این اخطار گفت: دستگاه های ذیربط باید بر اساس قانون(اشاره به اخراج کارکنان صنعت) اقدام کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر