|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۰۱

میرتاجدینی در جمع خبرنگاران اعلام کرد /

خبرگزاری تسنیم: رابط پارلمانی رئیس صدا و سیما گفت: سه شنبه هفته آینده جلسه مشترکی بین نمایندگان درخواست کننده برگزاری برنامه ای برای نقد و بررسی توافقنامه ژنو با رئیس سازمان صدا و سیما برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاجدینی رابط پارلمانی سازمان صدا و سیما در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نامه جمعی از نمایندگان مجلس برای برگزاری برنامه تلویزیونی درباره نقد و بررسی توافقنامه ژنو اظهار داشت: چندی پیش نامه درخواست جمعی از نمایندگان مجلس برای برگزاری یک برنامه تلویزیونی به منظور نقد و بررسی توافقنامه ژنو با حضور موافقان و مخالفان این توافقنامه به رئیس سازمان صدا و سیما داده شد.

وی ادامه داد: در آن مقطع به دلیل فراهم نبودن شرایط، این درخواست از سوی آقای ضرغامی رد شد، چرا که رئیس صدا و سیما در آن مقطع تأکید داشت که رویکرد صدا و سیما در خصوص مذاکرات ژنو حمایتی است، نه انتقادی.

معاون پارلمانی رئیس سازمان صداوسیما تأکید کرد: اما بعد از دو تا سه ماه، مجددا جمعی از نمایندگان مجلس طی نامه ای خواسته خود را تکرار کردند. از این رو قرار شد یک نشست مشترک بین نمایندگان امضا کننده با رئیس سازمان صدا و سیما برگزار شود تا در این نشست این خواسته مورد رسیدگی قرار گیرد. بنابراین سه شنبه هفته آینده این نشست در سازمان صدا و سیما برگزار می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر