|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۱۳

امیر صباحی فرد:

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: در تمام ساعات شبانه روز آسمان کشور را رصد می کنیم و اجازه تجاوز هیچ جنبنده ای را به آسمان کشور عزیزمان نخواهیم داد.

به گزارشخبرگزاری فارس، امیر علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در جریان بازدید از یگان های قرارگاه پدافند هوایی که برای رژه ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده می شوند، ضمن ابراز رضایت از آمادگی یگان های مذکور، گفت: به فضل الهی امروز پدافند هوایی آماده تر و چالاکتر از هر زمانی است و این نتیجه تلاش ها ومجاهدتهای جهادگونه کارکنان این قرارگاه است.

وی در ادامه با بیان اینکه پدافند هوایی با بهره گیری از تمامی تجهیزات در دفاع از آسمان کشور آماده است، افزود: در تمام ساعات شبانه روز آسمان کشور را رصد می کنیم و اجازه تجاوز هیچ جنبنده ای را به آسمان کشور عزیزمان نخواهیم داد.

جانشین قرارگاه پدافند هوایی با بیان اینکه امروز در وضعیتی قرار داریم که می توانیم نیازمندی های خود را در داخل تامین کنیم، گفت: ملت بزرگ ایران در روز ۲۹ فروردین شاهد نمایش صلابت و اقتدار فرزندان خود در ارتش خواهند بود و قرارگاه پدافند هوایی نیز با نمایش دستاوردهای جدید دفاعی خود عزت و اقتدار خود را به رخ جهانیان خواهد کشید.

انتهای پیام /

ارسال نظر