|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۱۶

میرتاج الدینی در جمع خبرنگاران خبر داد

معاون پارلمانی صداوسیما از برگزاری جلسه مشترک نمایندگان منتقد توافقنامه ژنو و رئیس سازمان صداوسیما در سه شنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، حجت الاسلام میرتاج الدینی معاون پارلمانی صداوسیما در حاشیه جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به نامه ۱۱۱ نماینده مجلس شورای اسلامی درباره امکان نقد آزادانه توافقنامه ژنو در صداوسیما گفت: این نامه به دنبال نامه قبلی ۱۹ نفر از نمایندگان مجلس به رئیس صداوسیما درخصوص نقد توافقنامه ژنو نوشته بودند و درخواست کرده بودند که امکان نقد توافقنامه ژنو را در رسانه ملی به دست بیاورند.

وی افزود: ریاست سازمان در پاسخ به آنها گفته بودند که شرایط آماده نیست و ما رویکرد حمایتی در خصوص توافقنامه ژنو داریم و رویکرد انتقادی درباره توافقنامه ژنو در برنامه ما نیست.

معاون پارلمانی صداوسیما ادامه داد: بعد از نامه اول ما مجددا نامه نمایندگان را دریافت کردیم و این نامه در صداوسیما مورد بررسی قرار گرفت حجت الاسلام میرتاج الدینی گفت: فعلا برنامه ای که برای آن داریم برای بررسی این نامه و نحوه نقد توافقنامه جلسه ای را با نمایندگان داشته باشیم.

وی افزود: در این نشست که تلاش می کنیم هفته آینده با حضور نمایندگان نگارنده این نامه و جمعی از صاحبنظران این مسئله مورد بررسی قرار بگیرد.

وی افزود: در خصوص توافقنامه ژنو رویکرد صداوسیما کاملا مشخص بوده است و در همه موارد مذاکرات رویکرد صداوسیما نیز همینگونه بوده است. در اینجا هم که صداوسیما به عنوان یکی از ارکان نظام که مسئله را دنبال می کند موضوع مورد بررسی جدی قرار بگیرد و این مسئله با رویکرد حمایتی قابل بررسی است و هرچقدر مردم در جریان توافقنامه ژنو در جریان باشند پشتیبانی و حمایت همه جانبه را از این توافقنامه خواهند داشت.

وی در ادامه درباره زمان قطعی این دیدار گفت: احتمالا این دیدار سه شنبه هفته آینده با حضور ریاست سازمان صداوسیما خواهد بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین