|
|
کدخبر: ۱۵۹۵۸۹

همسر مرزبان ربوده شده در گفتگو با مهر؛

همسر جمشید دانایی فر ضمن درخواست از مسئولان برای پیگیری وضعیت مرزبان پنجم گفت: مردم ایران با من همراه و همزبان شوند و برای سلامتی همسرم دعا کنند.

الهام نظام دوست همسر جمشید دانایی فر در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن ابراز امیدواری از این که همسرش به زودی به کشور بازگردد گفت: من از مقامات مسئول می خواهم همه تلاش خود را بکنند و همینطور که برای آزادی ۴ مرزبان دیگر راهکارهایی داشتند و آنان را به خانواده هایشان بازگرداندند برای روشن شدن وضعیت مرزبان پنجم نیز تلاش کنند.

وی تصریح کرد: از مردم می خواهم که همراه و همزبان من باشند و برای همسر من نیز دعا کنند.

همسر جمشید دانایی فر با بیان این که من نسبت به سلامتی همسرم امیدوار هستم گفت: نام فرزندم را که یک ماه پس از اسارت پدر به دنیا آمده است امیدرضا گذاشتم به امید روزی که پذیرش به سلامتی به میهن باز گردد و از همه مردم می خواهم که برای سلامتی همسرم دعا کنند.

به گزارش مهر، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در جریان سومین سفر استانی خود به سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم دیدار با ایثارگران و نخبگان با خانواده جمشید دانایی فر مرزبان ایرانی دیدار و با اهدای هدیه ای از آنان دلجویی کرد.

بنا بر این گزارش جمشید دانایی یکی از ۵ مرزبانان ربوده توسط گروهک تروریستی جیش العدل بود که در ۴ فروردین این گروهک در وبلاگ خود مدعی شد وی را به شهادت رسانده است اما هیچ یک از مقامات مسئول این خبر را تایید نمی کنند و می گویند هیچ سند و مدرکی دال بر شهادت دانایی فر وجود ندارد.

ارسال نظر