|
|
کدخبر: ۱۵۹۶۳۶

عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکری از طرح دعوت از نمایندگان ادوار شورای اسلامی شهر تهران در سالروز تشکیل شوراها که از سوی مسجد جامعی صورت گرفته است، اعتراض کرد.

به گزارشخبرگزاری فارس، مجتبی شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران امروز سه شنبه ۲۶ فروردین خطاب به هیأت رئیسه شورا در تذکر خود از طرح دعوت از نمایندگان ادوار شورای اسلامی شهر تهران در سالروز تشکیل شوراها که از سوی مسجد جامعی صورت گرفته است، اعلام کرد که متن کامل آن به این شرح است:

تاکنون در دو نوبت(یکشنبه ۲۴ فروردین جلسه شورا و روز دوشنبه ۲۵ فروردین جلسه مشترک شورا و شهرداران) از سوی جناب آقای مسجد جامعی، موضوع دعوت از نمایندگان ادوار شورای اسلامی شهر تهران در سالروز تشکیل شوراها(۱۲ اردیبهشت ماه) مطرح شده است.

نفس تعامل، اندیشه درست و مفید است، اما دعوت از نمایندگان ادوار شورای اسلامی شهر تهران با توجه به عملکرد شورای اول قابل قبول نیست.

بر مردم ما پوشیده نیست که شورای اول در نیمه راه منحل شد و برخی از تصمیم سازان محوری آن در جریان فتنه سال ۸۸ پروژه های جدیدی از رفتار ساختارشکنانه مطرح شده است.

اکنون سرمایه عقلانیت و محبت که با زحمت در شورای چهارم به دست آمده را پیش رو داریم که نباید با تدبیرهای نسنجیده، قربانی گفته ها و ناگفته های برخی چهره های شورای اول کنیم.

عقلانیت می طلبد تجربه ناموفق مجلس شورای اسلامی در دوره هشتم در دعوت از نمایندگان ادوار مجلس که موجب اعتراض بسیاری از بزرگان نظام شد را، آینه پیش رو قرار دهیم.

اینجانب از جناب آقای مسجد جامعی ریاست محترم شورا و هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تقاضا دارم از بالا رفتن هزینه ها برای شورای چهارم و فرو غلطیدن به مباحثسیاسی دوره های زمانی گذشته پرهیز کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر