|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۳۸

ویژه نامه تسنیم / " چشم نظام " ۸

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دشمنی نظام استکباری با سپاه دشمنی عمیق و ریشه داری است.

حجت الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: یکی از آینده نگری های دقیق امام خمینی(ره) تأسیس نهادهای همزاد و ضروری انقلاب اسلامی بود؛ امروز وقتی فکر می کنیم، می بینیم که اگر هر کدام از آنها در زمان خود تأسیس نمی شد، می توانست نقیصه ای برای انقلاب باشد و آسیب هایی به انقلاب اسلامی وارد شود.

وی ادامه داد: یکی از آن نهادها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در آن شرایط بنابر ضرورت توسط حضرت امام خمینی(ره) تأسیس شد و آثار و برکات بسیاری برای انقلاب اسلامی داشت.

عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: قطعاً نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حفظ دستاوردهای انقلاب نقش اساسی و کلیدی است و امام خمینی(ره) فرمود " اگر سپاه نبود کشور نبود. " این جمله امام(ره) بیانگر همه واقعیت است. به این معنا که سپاه در دوران دفاع مقدس، در دفاع از ارزش ها و جلوگیری از هرگونه تهاجم به مرزهای کشور اسلامی ایران و شکست توطئه های مختلفی که برای براندازی کشور بود، نقش کلیدی و اساسی داشت.

حجت الاسلام سبحانی نیا در خصوص حملات و تهمت ها به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: دلیل این حملات و هجمه های نظام استکباری به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نقش آفرینی سپاه در صیانت و حفاظت از انقلاب است. سپاه همزاد و فرزند انقلاب است و نهادی است که از درون انقلاب جوشید و افرادی متولی این نهاد مقدس بودند که ذوب در امامت، ولایت و انقلاب بودند.

وی تأکید کرد: دشمن احساس می کند با وجود سپاه خیلی از برنامه ها و طرح هایی که برای براندازی انقلاب اسلامی ناکام مانده و ناکام می ماند و به همین دلیل تلاش می کند که سپاه را به هر صورت از چشم مردم بیندازد و کارآیی این نهاد را بگیرد تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از وظیفه اصلی و رسالت مهمی که دارد، یعنی حفظ و صیانت از ارزش های انقلاب دست بردارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: طبیعی است که دشمنی نظام استکباری با سپاه دشمنی عمیق و ریشه داری است و دشمنی با انقلاب اسلامی یعنی دشمنی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که حافظ انقلاب همیشه بوده و هست.

انتهای پیام /

ارسال نظر