|
|
کدخبر: ۱۶۲۶۷۳

سبحانی نیا در گفت وگو با تسنیم مطرح کرد

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه مجلس از قرائت گزارش کمیته اقتصادی مجلس در صحن علنی پارلمان خبر داد و گفت: این گزارش امروز توسط محمدرضا باهنر در صحن علنی مجلس قرائت می شود.

حجت الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیماز قرائت گزارش کمیته اقتصاد مقاومتی توسط نایب رئیس مجلس خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، قرار است محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس و مسئول کمیته اقتصاد مقاومتی گزارشی از روند فعالیت ها و اقدامات انجام شده در این کمیته را به نمایندگان مردم در خانه ملت ارائه کند.

وی افزود: گزارش باهنر در مورد فعالیت ها و اقدامات کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس امروز در صحن علنی مجلس توسط وی قرائت می شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه اظهار داشت: قرار است پس از قرائت این گزارش توسط نایب رئیس مجلس، نمایندگان نیز دیدگاه ها و نقطه نظراتشان را مطرح کرده تا در گزارش نهایی این کمیته در مورد تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مدنظر قرار گیرد.

به گزارشتسنیم، مسئولیت کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس توسط رئیس مجلس بر عهده محمدرضا باهنر قرار داده شده است که وزرای اقتصادی دولت نیز با آن همکاری داشته و گزارش نهایی آن برای دولت ارسال می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر