|
|
کدخبر: ۱۶۳۶

در نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان فلسطینیان با مشاهده تصویری بزرگ از رئیس جمهوری مخلوع مصر بر روی دیوار مسجد الاقصی به شدت متحیر شدند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، شبکه خبری سی ان ان اظهار کرد: روز گذشته نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان بود و نمازگزاران فلسطینی به زحمت خود را برای نماز به مسجد الاقصی رساندند و در انجا با تصویری عجیب روبه رو شدند.

فلسطینیان نمازگزار بر روی دیوار اصلی مسجد الاقصی با شگفتی تمام دیدند یک بنر بسیار بزرگ با تصویری از محمد مرسی رئیس جمهوری مخلوع مصر بر روی این دیوار نصب شده که در کنار این تصویر نوشته شده بود؛ " قدس هم با مشروعیت مرسی است "!.

گفتنی است این اقدام عجیب و بی سابقه درحالی صورت گرفت که جماعت اخوان المسلمین دیروز جمعه را در مصر بنام جمعه خیزش برای دفاع از مشروعیت نظام نامیده بود.

از همه این مسائل شگفت انگیزتر آنکه نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی برای برداشتن این بنر از روی دیوار مسجد الاقصی هیچ تلاشی نکردند.

گفتنی است هم اکنون بر روی صفحات فیس بوک ضمن مشاهده برخی از انتقادها و حمایت ها از این بنر اکنون این پرسش را کاربران شبکه های ارتباط اجتماعی مطرح می کنند که چرا صهیونیست ها اجازه دادند این تصویر به داخل شهر قدس اشغالی منتقل شود و چگونه بر روی دیوار مسجد الاقصی نصب شده و چرا برای برداشتن آن از روی این دیوار هیچ اقدامی صورت نگرفت.

ارسال نظر