|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۰۴

نماینده مردم لردگان در مجلس:

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر نیرو از سوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

مجید جلیل سرقلعه امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: ۱۳ نماینده استان اصفهان طرح استیضاح وزیر نیرو را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تحویل دادند.

وی افزود: استیضاح وزیر نیرو از سوی نمایندگان استان اصفهان در راستای نابسامانی ها و مشکلات آب و برق در این استان بوده است.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان نیز خواستار طرح استیضاح وزیر نیرو هستند، افزود: ما ابتدا صبر می کنیم تا نتیجه استیضاح وزیر نیرو از سوی نمایندگان استان اصفهان مشخص شود و اگر نتیجه آن مورد انتظار ما نبود نمایندگان استان های چهارمحال و بختیاری و خوزستان نیز طرح استیضاح خود را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهند کرد.

جلیل در ادامه با اشاره به فاز دوم هدفمندی یارانه ها گفت: هدفمندی یارانه ها باید در هر صورت اجرا شود ولی شیب افزایش قیمت ها باید بگونه ای باشد که مردم فشار زیادی را متحمل نشوند.

وی با اشاره به جابه جایی نیروها در دستگاه های دولتی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: باید نیروهایی که قوی هستند ارتقاء پیدا کنند و نیروهای ضعیف جای خودشان را به افراد توانمند و قوی تر بدهند.

انتهای پیام / ۶۸۰۰۲ / ش۲۰

ارسال نظر