|
|
کدخبر: ۱۶۴۵۰۵

بادامچیان در جمع خبرنگاران:

نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه امام(ره) و رهبری از مصادیق واقعی اعتدال الهی و اسلامی هستند گفت: هرفردی اگراز نام اعتدال به عنوان یک نام سیاسی استفاده کند باید تعریفی هم از این واژه داشته باشد که اگر نداشته باشد یعنی به نوعی دیگران را افراطی خطاب می کند.

به گزارش خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری عصر امروز(پنجشنبه) در حاشیه مراسم ترحیم حاج سید محسن امیرحسینی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا حزب موتلفه اسلامی برای تقویت وحدت اصولگرایان برنامه ای دارد یا نه گفت: حزب موتلفه اسلامی در زمینه رسالت اصولگرایی همواره در چارچوب اصول اسلام ناب علوی و نبوی بوده و تلاشمان هم همیشه این بوده که در این مسیر حرکت کنیم.

وی همچنین درباره همراهیشان جبهه متبوعش با جامعه روحانیت مبارز گفت: ما با جامعه روحانیت مبارز همراه هستیم و جدایی بین ما وجود ندارد زیر امام(ره) فرمودند با روحانیت همراه باشید و ما نیز هیچگاه از روحانیت جدا نبوده و نیستیم.

بادامچیان ادامه داد: ما سعی و همتمان این است که گفتمان وحدت و همگرایی را در کشور فارغ از جمع اصولگرایی گسترش دهیم

وی تصریح کرد: برآنیم در این مسیر از همه کسانی که با نظام همراه هستند دعوت کنیم که نمونه عملی آن در مراسم ترحیم مرحوم عسکر اولادی شاهد بودیم.

نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه امام(ره) و رهبری از مصادیق واقعی اعتدال الهی و اسلامی هستند گفت: هرفردی اگر از نام اعتدال به عنوان یک نام سیاسی استفاده کند باید تعریفی هم از این واژه داشته باشد که اگر نداشته باشد یعنی به نوعی دیگران را افراطی خطاب می کند و معتقدم افراد باید در نامگذار ی های سیاسی دقت لازم را داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که مطرح است اصلاح طلبان جبهه ای با استفاده از الگو های جبهه پیروان تشکیل دهند آیا این موضوع ایرادی ندارد، گفت: با توجه به آزادی های مشروعی که در کشورمان وجود دارد هر فرد و یا هر گروه سیاسی با هر سلیقه ای در چهار چوب نظام جمهوری اسلامی حق فعالیت دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر