|
|
کدخبر: ۱۶۶۵۷۵

نماینده مردم بوشهر در مجلس:

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: همکاری دو کشور دوست و همسایه یعنی ایران و ترکیه می تواند دشمنان مشترک این دو کشور را ناامید و برای پیشرفت و توسعه مصمم تر کند.

به گزارشخبرگزاری فارساز بوشهر، عبدالکریم جمیری یکشنبه شب در نشست اتاق بازرگانی بوشهر با تجار ترکیه ای اظهار داشت: ایران به عنوان یک کشور قدرتمند در منطقه به شمار می آید و از ظرفیت های مناسبی برخوردار است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دو کشور ایران و ترکیه فرصت ها و توانمندی های زیادی دارند و دو طرف در صورت استفاده بهینه از این فرصت ها می توانند بطور متقابل موجب توسعه و پیشرفت یکدیگر شوند.

وی خاطرنشان کرد: فرصت هایی که در ایران اسلامی وجود دارد فرصت های ارزشمندی است که در صورت همکاری اقتصادی بین دو کشور این فرصت ها بیشتر پدیدار خواهند شد.

جمیری با بیان اینکه ایران کشوری تاثیرگذار در منطقه به شمار می آید، اضافه کرد: ایران به واسطه داشتن منابع پتروشیمی نظیر نفت و گاز به عنوان کشوری تاثیرگذار در عرصه اقتصادی به شمار می رود.

نماینده مردم بوشهر در مجلس یادآور شد: ایران در زمینه گردشگری نیز کشوری مهم به شمار می رود و در صورت استفاده از ظرفیت های آن به طور مطلوب، رشد گردشگری آن چشمگیر خواهد بود.

وی افزود: با وجود ۷۲۰ متر نوار ساحلی در استان بوشهر، محصولات کشاورزی نظیر خرما این استان دارای فرصت های مناسبی برای سرمایه گذاری است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: فشارهای استکبار بر علیه ایران ناشی از این است که ایران کشوری مستقل در عرصه سیاسی است و به طور پیوسته در حال رشد و بالندگی است.

وی تاکید کرد: همکاری دو کشور دوست و همسایه یعنی ایران و ترکیه می تواند دشمنان مشترک این دو کشور را ناامید و همچنین این دو کشور را برای پیشرفت و توسعه مصمم تر کند.

انتهای پیام / ۶۶۰۰۶ / ر۳۰

ارسال نظر