|
|
کدخبر: ۱۶۷۴۲۱

سردار جزایری:

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با برشماری سناریوها و نقشه های جدید جبهه استکبار علیه انقلاب و ملت ایران تاکید کرد: دشمنی آمریکا با ایران، اگر صد سال دیگر به طول بیانجامد مردم ما قد خم نخواهند کرد.

به گزارشخبرگزاری فارس، سردار مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به پاره ای اسناد مربوط به اتاق های فکر آمریکا و رژیم صهیونیستی که دلالت بر به نتیجه رسیدن " فشار " بر جمهوری اسلامی ایران دارد، اظهار داشت: از آنجا که تئوری پردازان و سیاست مداران جبهه خصم درک درستی از مدیریت جامعه اسلامی مبتنی بر مدل ولایت فقیه ندارند، از دیر باز بر این اعتقاد بوده اند که خواهند توانست جمهوری اسلامی ایران را در اثر فشار به زانو در آورده و به تغییر رفتار وادار سازند.

وی با تاکید بر درماندگی اتاق های فکر و اندیشکده های آمریکایی و صهیونیستی و اروپایی برای ارائه پاسخی روشن در برابر راز ماندگاری جمهوری اسلامی ایران، برغم بیش از سه دهه فشار چند لایه، افزود: نبرد ما با استکبار جهانی، موضوعی اساسی و در چارچوب آموزه های دینی، مستمر و همیشگی است و نتیجه قطعی آن از پای درآمدن جبهه استکبار است و مردم ما در این رهگذر کمترین تردیدی نداشته و پیروز این مصاف تاریخی خواهند بود.

سردار جزایری با بیان اینکه آمریکا از دو منظر سخت افزاری و نرم افزاری محکوم به شکست برابر جمهوری اسلامی گفت: روند ساختار درونی قدرت در دولت آمریکا در مواجهه با دیدگاه های جدید مانند نفی سلطه گری و نیز رشد طرفداران جدایی ایالات این کشور و دهها مسأله مهم دیگر از یک سوی و بن بست لیبرال دموکراسی از سوی دیگر، سرنوشت شوم فروپاشی آمریکا را در پی خواهد داشت. در حالی که در مقابل، هر چه می گذرد ساخت درونی قدرت در جمهوری اسلامی از استحکام بیشتری برخوردار می شود.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه اظهار داشت: طی ۳۴ سال گذشته برای جمهوری اسلامی ایران حوادثو رویدادهای متنابهی پیش آمده که بعضی از آنها چه بسا مسیر حرکت یک کشور و جامعه را دگرگون می سازد، اما ایران اسلامی از گذر در این حوادثنه تنها دچار اضمحلال و خستگی نشد، بلکه بیش از ده برابر عمر انقلاب، تجربه اندوزی و عبرت آموزی بدست آورده است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از علت های عصبانیت و خشم دیوانه وار استکباری از ملت ایران همین پایداری و مقاومت است، خاطر نشان کرد: از نکات حائز اهمیت دیگر آن است که با وجود بعضی رخنه ها و هماهنگی ها میان دشمن خارجی و ضد انقلاب داخلی، همواره از سوی ملت بصیر ایران اسلامی دست رد به سینه اپوزسیون زده شده است که نمونه ای بارز آن در اواخر دهه ۷۰ و نیز فتنه ۸۸ به وضوح قابل مشاهده و بازخوانی است.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با یادآوری اینکه این روزها مجدداً شاهد تحرکات ضد انقلابی و ضد اسلامی عده ای زیر چتر باصطلاح آزادی سخن و آزادی مطبوعات و رسانه ها هستیم افزود: سیاست گذاران، برنامه ریزان و مجریان این غائله جدید، بازماندگان ضد انقلاب و طرفداران سکولاریسم ولائیسم و نیز وابستگان به بیگانه هستند که در گذشته باناکامی رو برو شدند و بار دیگر مترصد زدن ضربه به بنیادهای اصل انقلاب و نظام هستند و لذا بایستی مراقب تحرکات این دسته از افراد و گروهها بیش از گذشته باشیم.

سردار جزایری با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی دشمن یعنی استکبار جهانی، فرهنگ زدایی از جامعه است گفت: ابر سرمایه داری جهانی و صهیونیسم، اسلام خواهی، باورهای دینی و ملی در ایران و معنویت جویی در آموزه های مکتب را به عنوان نقطه کانون قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران دانسته و تضعیف آن را برای کسب پیروزی خود لازم می دانند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح افزود: غربی ها در این عملیات، بنیان های دینی، ملی، فرهنگی و معنوی را با انواع تاکتیک ها مورد هجمه قرار می دهند وتلاش می کنند با گسترش ابتذال و لمپنیسم، تغییر ذائقه فرهنگی - اجتماعی، جابجایی ارزش ها، ترویج سبک زندگی غربی به جای مدل اسلامی و گسترش اباحه گری و سست کردن نظام خانواده، جامعه اسلامی را با استحاله و فروپاشی ارزش ها دچار کنند.

وی با بیان اینکه این مسأله که مجری و بازیگران و بازی خوردگان این صحنه، داخلی هستند، اظهار داشت: مقابله و برخورد جدی با کارگزاران این پروسه ضد مردمی باید در دستور کار دستگاه های مسئول قرار گیرد.

سردار جزایری با بیان اینکه در دهه نخست انقلاب تلاش های آمریکا و متحدین شیطان بزرگ از طریق جنگ سخت به جایی نرسید و با ناکام ماندن آرزوها و ایده هایشان به جنگ نرم روی آورد ه اند و در تلاش هستند در این کارزار بزرگ و نهایی، سنگرهایی را فتح کنند، گفت: با وجود مزدوران دشمن در داخل که با همه توان در عرصه های نرم مثل کودکستان ها، مدارس، دانشگاه ها و رسانه ها به جنگ با نظام اسلامی برخاسته اند، هوشیاری مردم و مسئولین و بخصوص فرهیختگان جامعه، طعم تلخ شکست را به دشمن خواهد چشاند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در پایان تاکید کرد: مبارزه و دفاع ما در برابر دشمن تا فروپاشی جبهه خصم ادامه خواهد داد.

انتهای پیام /

ارسال نظر