|
|
کدخبر: ۱۶۸۹۷۷

نماینده مردم دشتستان در مجلس:

نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: کیفیت بخشی به نظام تعلیم و تربیت از ماموریت های معلمان است.

به گزارشخبرگزاری فارساز دشتستان، حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد شامگاه پنج شنبه در جمع معلمان دشتستان با تبریک هفته معلم اظهار داشت: نقش معلم در ساختن آینده کشور بی نظیر است و باید در راستای تکریم معلمان شریف اهتمام ورزیم.

وی افزود: معلم کسی است که خود چون شمع می سوزد تا روشنایی بخش محفل دانش آموزانی باشد که از تراوش زرگونه کلمات و جملات او درس زندگی و دینداری می گیرند و در هر شرایطی باید قدردان زحمات معلمان باشیم.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: بدون تردید پرداختن به آموزش و پرورش و اهمیت‏ دادن به معلم، یک اصل مهم و درجه اول در نظام اسلامی و سنگ بنای حرکت های علمی و فرهنگی است.

موسوی نژاد گفت: تردیدی نیست که موفقیت نظام تعلیم و تربیت کشور مدیون دبیران و آموزگاران متعهد، مبتکر، خلاق و پژوهنده است که توانائی رساندن بار رسالت عظیم فرهنگی جامعه تا به سرمنزل مقصود را به دوش کشیده و جوانانی مومن، انقلابی و حافظ ارزش های اسلام و انقلاب را برای جامعه پرورش می دهند.

وی اضافه کرد: معلمان در واقع چشم و چراغ جامعه و مبلغان واقعی ارزش گرایی و مروجان فرهنگ صحیح اسلامی ایرانی هستند که نقش مهمی در تحقق شعار سال یعنی " فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی " دارند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه کیفیت بخشی به نظام تعلیم و تربیت از ماموریت های معلمان است و مسئولان آموزش و پرورش نیز باید در این راستا کمک کنند افزود: دشتستان دارای استعدادهای درخشانی است و باید با شکوفایی استعدادها در راستای ساختن و آبادانی دشتستان اهتمام ورزیم.

انتهای پیام / ۲۴۵۲ /

ارسال نظر