|
|
کدخبر: ۱۶۹۱۲۶

جانشین فرمانده گردان بقیه الله اعظم خلخال:

جانشین فرمانده گردان بقیه الله اعظم شهرستان خلخال گفت: اولین مرحله انسجام بخشی بسیجیان گردان بقیه الله اعظم(عج) در اردیبهشت ۹۳ در خلخال برگزار شد.

به گزارشخبرگزاری فارساز اردبیل، سرگرد حسین نباتی صبح امروز از اجرای اولین مرحله انسجام بخشی بسیجیان گردان چهارم بقیه الله اعظم(عج) در شهرستان خلخال خبر داد.

وی تصریح کرد: این انسجام بخشی در سال ۹۳ در اردیبهشت ماه انجام شد تا بسیجیان گردان در سال جدید انسجام و تعامل بیشتری داشته باشند.

جانشین فرمانده گردان بقیه الله اعظم خلخال خاطر نشان کرد: از دیگر برنامه هایی که با محوریت انسجام بخشی بسیجیان برگزار شد محفل پرنور قرآن با حضور بسیجیان گردان چهارم بقیه الله اعظم(عج) در نمازخانه سپاه ناحیه خلخال بود که تلاوت آیات نور گرمابخش این محفل شد.

نباتی با اشاره به شعار سال تدوین شده از سوی مقام معظم رهبری اضافه کرد: در شعار سال جدید تاکید بر فرهنگ و اشاعه این محوریت مهم در کشور شده که برنامه های قرانی و فرهنگی در راستای همین منویات بوده و بسیجیان باید با اهتمام بالا در تحقق عملی این شعار سال مقام معظم رهبری تلاش کنند و با انسجام و نظم خود در برنامه های مختلف بسیج در خط ولایت و ادامه دهنده راه شهدا و امام شهدا باشند.

وی بیان کرد: اجرای برنامه های انسجام بخشی با محوریت برنامه های اعتقادی تاثیرگذاری فراوانی در روحیات بسیجیان داشته و این برنامه ها تا پایان سال ادامه می یابد.

به گزارشخبرگزاری فارساز اردبیل، استقبال پرشور بسیجیان از برنامه های اعتقادی تا ساعت ها ادامه داشته و علاقمندان به کلام نور با تلاوت آن به زلال پاکی ها قدم گذاشتند.

انتهای پیام / ۶۲۰۰۸ / ی۳۰

ارسال نظر