|
|
کدخبر: ۱۶۹۱۷۷

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس:

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: معلمان با تدریس خودباوری و روحیه اعتماد به نفس در کشور زمینه تحقق شعار سال را عینیت بخشیده و عزم ملی را برای این مهم تقویت می کنند.

به گزارشخبرگزاری فارساز لنده، حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری صبح امروز در مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای لنده با تبریک آغاز هفته معلم به جامعه فرهنگیان گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی در ادوار مختلف تاریخ مخالفت خود را با پیشرفت و ترقی جوامع اسلامی در قالب های مختلف توطئه و ترور نشان داده و شخصیت های دینی و مذهبی کشور را به شهادت رساندند.

وی افزود: شهید مطهری که به فرموده حضرت امام خمینی(ره) حاصل سال ها عمر و تلاش ایشان بوده گام های مهمی در جهت تقویت باورهای دینی و ارزشی نظام و انقلاب برداشته و سال هاست که آثار بر جای مانده از ایشان موضع تحقیق و پژوهش دانشمندان بزرگ قرار گرفته و همه بر صلابت و استواری کتب و آثار ان شهید عظیم الشأن صحه گذاشته اند.

نماینده مردم شهرستان های لنده، کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: الگوگیری از این شخصیت بزرگ در جهت رشد و تعالی آموزه های علمی و دینی ما را به نقطه پیشرفت و ترقی نزدیک می کند.

حجت الاسلام بزرگواری افزود: رهبر معظم انقلاب سال جدید را به نام اقتصاد و فرهنگ همراه با عزم ملی و مدیریت جهادی معرفی کرده و وظیفه معلمان و جامعه فرهنگی کشور تبعیت از فرامین معظم له بوده و در این راه باید با نهادینه کردن فرهنگ خودباوری و روحیه اعتماد به نفس در ملت، عزم عمومی و مدیریت فکری و فرهنگی جامعه را در تحقق شعار سال به کار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت های جامعه فرهنگی کشور می تواند مدیریت جهادی و عزم ملی را دوچندان کرده و با آموزش صحیح جامعه دانش آموزی و فرزندان این مرز و بوم قله های فتح و پیروزی را نصیب ملت ایران کنند.

نماینده مردم شهرستان های لنده، کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: بی شک عرصه آموزش و پرورش در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در زمینه های فرهنگ واقتصاد جایگاهی ویژه با مأموریتی بزرگ دارد که بوسیله معلمان عزیز محقق خواهد شد.

انتهای پیام / ۸۲۰۱۳ / س۳۰

ارسال نظر