|
|
کدخبر: ۱۶۹۲۴۰

سنگ تراش در گفت وگو با فارس تأکید کرد

یک فعال دانشجویی با اشاره به حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی، گفت: در صورتی که مسئولان در مقابل اینگونه تحرکات سران فتنه اقدامی انجام ندهند بدنه حزب الهی دانشگاه ها وارد صحنه شده و پاسخی قاطع به سران فتنه خواهند داد.

محمد حسن سنگ تراش فعال دانشجویی و دانشجوی مقطع کارشناسی رشته دیپلماسی فرهنگی دانشگاه ارتباطات اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری فارس، گفت: همانطور که پیش بینی می شد اصلاح طلبان تلاش خود را برای خروج از رحم اجاره ای دولت اعتدال شروع کردند و حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی(ره) را به همراه داستان سرایی های بند ۳۵۰ اوین می توان سرآغازی برای چانه زنی های سیاسی آینده اصلاح طلبان در ایران اسلامی دانست.

وی با بیان اینکه حضور سران و عوامل فتنه ۸۸ در دانشگاه ها باعثایجاد تنش و آشوب در دانشگاه می شود، گفت: در صورتی که اینگونه تحرکات ادامه یابد و مسئولان امر در مقابل اینگونه تحرکات سران فتنه ۸۸ اقدامی قاطع انجام ندهند بدنه حزب الهی دانشگاه ها و دانشجویان پیرو خط ولایت با حفظ آرمان گرایی و به استناد بند میم وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره) وارد صحنه خواهند شد و پاسخی قاطع و کوبنده به سران فتنه خواهند داد.

سنگ تراش ادامه داد: حضور سران فتنه در دانشگاه ها سرآغازی است برای فتنه جدید و اوکراینیزه کردن جمهوری اسلامی آن هم در شرایط حساسی که غرب و آمریکای جهانخوار با ترفندهای مختلف در حال باج خواهی از ما هستند و رصد جریان ها و احزاب و جناح های سیاسی کشور ما را متوجه اقدامات مرموزانه جریانی می کند که برای ایجاد فتنه بزرگ با ایجاد تردید در دل های مومنان و منزوی کردن نیروهای حزب الله مقدمات این فتنه را فراهم می آورند.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه منزوی کردن حزب الله جزو برنامه های مهم این جریانات است، گفت: آنان با استفاده از مهره های سیاسی خود قصد رویارویی با جوانان حزب اللهی را دارند تا برای منزوی کردن حزب الله در حوزه های مختلف با برچسب های افراطی گری مردم را آماده کنند.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: ما دانشجویان با توجه به شرایط حساس باید به نقطه ای برسیم که بدانیم چگونه باید نقش آفرینی کنیم؟ یعنی اینکه دانشجو بداند چه کاری باید انجام دهد و چه انتظاری از او می رود؟ انتظار از دانشجو این است که به این وظیفه ذاتی خود یعنی حفظ و پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه ای داشته باشد.

سنگ تراش گفت: به محض حضور خاتمی دانشجویان متدین دانشگاه شهید بهشتی(ره) در اقدامی انقلابی و تحت تدابیر شدید امنیتی در مقابل صحن مسجد الزهرا(س) دانشگاه تحصن کرده و با شعارهای «مرگ بر منافق»، «مرگ بر فتنه گر»، «فتنه گر منافق اعدام باید گردد» نسبت به حضور خاتمی در این دانشگاه اعتراض کردند.

وی گفت: این اعتراضات مختص دانشگاه شهید بهشتی نخواهد بود و در صورتی که کمسیون آموزش مجلس، کمسیون امنیت ملی و حراست وزارت علوم اقدام بایسته ای را در خصوص حضور یک فتنه گر در دانشگاه نداشته باشند بدنه دانشجویی جریان حزب الله و بسیج دانشجویی و دانشجویان پیرو خط امام و ولایت فقیه قطعا واکنش چشمگیری را نشان خواهند داد.

این فعال دانشجویی گفت: با روی کار آمدن دولت " تدبیر و امید "، فضا برای حضور بعضی از کسانی که سال ۸۸ فتنه انگیزی آنان محرز شده بود باز شد و متاسفانه با بی تدبیری دولت، عوامل فتنه ۸۸ به راحتی در پست های مختلف اجرایی دولتی قرار گرفتند که نمونه بارز آن می تواند حضور وزیر علوم و شخصیت های سرشناس فتنه در بدنه وزارت علوم اشاره کرد از این رو بود که هر آن انتظار می رفت با تصمیم گیری های سیاسی و قرار گرفتن اشخاص معلوم الحال در دانشگاه ها، فضای علمی دانشگاه ها تبدیل به فضای سیاسی و امنیتی شود، که اتفاق هم افتاد.

وی افزود: شخصیت هایی که در پست های حساس دانشگاهی قرار گرفته اند درسال ۸۸ با بی کفایتی مدیریتی و بی بصیرتی باعثایجاد فضای غبارآلود در سطح دانشگاه ها شدند.

سنگ تراش ادامه داد: بدنه انقلابی و ولایی دانشگاه از این پس در اتحاد کامل و به دقت فعالیت های مربوطه را رصد کرده و در صورت نیاز بعد از هماهنگی های مربوطه واکنش نشان خواهد داد.

انتهای پیام /

ارسال نظر