|
|
کدخبر: ۱۷۰۰۵۹

کوشکی در گردهمایی «دلواپسیم»:

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه امروز باید اعتراض کنیم تا شرمنده علیرضا احمدی روشن نباشیم، گفت: امروز با افتخار عنوان بی سوادی را می پذیریم و به آن افتخار می کنیم تا فردا بی شرف نباشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسیخبرگزاری فارس، محمدصادق کوشکی کارشناس مسائل سیاسی عصر امروز(شنبه) با حضور در همایش «دلواپسیم» که با حضور منتقدین توافقنامه ژنو در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد، گفت: ما شهید ندادیم تا آمریکا کدخدای ما باشد، هزاران کودک ما یتیم نشده اند تا کسی توان نظامی کشور را زیر سؤال ببرد.

وی با بیان اینکه مطمئن باشید اگر توافقنامه ژنو با شکل فعلی ادامه یابد از شما خواهند خواست بهائیت را به رسمیت بشناسید، گفت: پذیرش توافقنامه به شکل فعلی باعثخواهد شد روزی حجاب اسلامی را هم ممنوع کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه اگر ما امروز معترض نباشیم «مرگ بر آمریکا» جرم خواهد شد، افزود: نتیجه خوشبینی ها و عقب نشینی ها این شد که آمریکایی ها گفتند سیستم موشکی ایران باید حذف شود اما این سیستم موشکی نتیجه زحمات شهید طهرانی مقدم است.

وی با بیان اینکه غربی ها از ما خواستند دست از حمایت حزب الله برداریم، تصریح کرد: اگر ما امروز این توافقات را با این شکل ادامه دهیم باید به سید حسن نصر الله بگوییم «خداحافظ».

کوشکی با اشاره به اینکه امروز باید اعتراض کنیم تا شرمنده علیرضا احمدی روشن(فرزند شهید احمدی روشن) نباشیم، خاطر نشان کرد: امروز با افتخار عنوان بی سوادی را می پذیریم و به آن افتخار می کنیم تا فردا بی شرف نباشیم.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه گفت: دوستان شرقی و غربی که دلواپسی را به سخره گرفتند بدانند که ما تمسخر آنها را به جان می خریم و این شیرین تر از آن است که فردا شرمنده شهدا باشیم.

وی اضافه کرد: مباحثبه گونه ای پیش رفت که خانم رایس گفته است اگر ایرانی ها می خواهند مستقل باشند ما نمی خواهیم حتی آنها برق هم داشته باشند؛ در پرتو مذاکرات دوستان باسواد آقای روحانی، شرمن اتهاماتی را متوجه مردم ایران می کند، در واکنش به توهین های شرمن می گویند ما با آنها روابط ایمیلی و تلفنی داریم و وی مادربزرگ خوبی است؛ آقای روحانی! شما مجتهد هستید زشت است که من به شما گوشزد کنم که قرآن می گوید این مذاکرات نتیجه ای ندارد.

کوشکی در پایان سخنان خود گفت: اماما! ما به تو قول می دهیم نخواهیم گذاشت انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

انتهای پیام /

ارسال نظر