|
|
کدخبر: ۱۷۱۷۶۸

در دومین روز از سفر به چین /

خبرگزاری تسنیم: وزیر دفاع در جریان سفر سه روزه خود به چین از مرکز فضانوردی چین که سومین مرکز فضانوردی جهان به شمار می رود و تاکنون ده فضانورد به فضا اعزام کرده است بازدید و از نزدیک با فعالیت بخش های مختلف این مرکز آشنا شد.

به گزارش گروه دفاعیخبرگزاری تسنیمبه نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که برای انجام یک دیدار رسمی سه روزه به کشور چین سفر کرده است، در ادامه برنامه های خود، از مرکز فضانوردی چین که سومین مرکز فضانوردی جهان به شمار می رود و تاکنون ده فضانورد به فضا اعزام کرده است بازدید و از نزدیک با فعالیت بخش های مختلف این مرکز آشنا شد.

وی همچنین از لشکر ۲۴ نیروی هوایی و تیپ پیاده، تیپ ۱۹۶ نیروی زمینی ارتش چین بازدید و در جریان فعالیت های آموزشی و عملیاتی آن ها قرار گرفت.

همزمان با حضور وزیر دفاع کشورمان در محل این تیپ پیاده واحدهای رزمی آن با انجام مانور و تمرینات نظامی آمادگی های رزمی - عملیاتی خود را به نمایش گذاشتند.

وزیر دفاع کشورمان قرار است فردا و در آخرین روز سفر خود به چین با ارتشبد فان چان گوآنگ، معاون رئیس جمهور و معاون کمیسیون نظامی کشور چین و همچنین آقای یانگ جی چیه دبیر شورای عالی ملی و عضو شورای عالی دولتی چین دیدار و گفت و گو کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر