|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۸۸

یوسفیان ملا در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: جلسه این ستاد در هفته جاری تشکیل نشد که قطعا علت آن را پیگیری و بررسی می کنیم.

عزت الله یوسفیان ملا عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، گفت: با توجه به اینکه قرار بود، جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در روز دوشنبه این هفته برگزار شود، اما متأسفانه این جلسه برگزار نشد.

وی افزود: جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هر دو هفته یک بار و در روزهای دوشنبه تشکیل می شود که معمولا در روزهای ابتدایی هفته، دستور کارهای آن به اعضا اعلام می شود، اما متاسفانه در هفته جاری دستور کار جلسه و حتی دعوتنامه آن نیز برای بنده ارسال نشد.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در مورد علت و یا علل برگزار نشدن جلسه این ستاد در هفته جاری، گفت: هنوز علت برگزار نشدن این جلسه مشخص نیست.

یوسفیان ملا در پاسخ به این سؤال که آیا برگزار شدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت نامنظم خللی در روند رسیدگی به پرونده ها ایجاد نمی کند، افزود: ابتدا باید علت را جویا شوم و سپس در این مورد اظهار نظر کنم، اما معتقدم که جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی باید به صورت منظم تشکیل شود.

وی خاطر نشان کرد: بنده به عنوان عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور قطع علت و یا علل برگزار نشدن جلسه این ستاد را جویا شده و بررسی می کنم.

انتهای پیام /

ارسال نظر