|
|
کدخبر: ۱۷۲۵۱۲

به دنبال افزایش قیمت حامل های انرژی

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: افزایش قیمت حامل های انرژی، سیستم نظارتی قوی و کارآمدی را برای جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها می طلبد.

ابراهیم کارخانه ای امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برخی تذکرات خود در صحن علنی مجلس به رئیس جمهور اظهار کرد: رئیس جمهور باید مولفه های مدیریت جهادی را منطبق با رهنمودهای رهبری به طور شفاف، راهبردی و کاربردی تدوین کند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر باید به تمام مدیران دستگاه های اجرایی برای نصب العین قرار دادن این مهم ابلاغ شده و سیستم نظارتی لازم برای اجرای آن پیشنهاد شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به رئیس جمهور گفت: افزایش قیمت حامل های انرژی، سیستم نظارتی قوی و کارآمدی را برای جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها می طلبد.

وی ادامه داد: ضروری است برنامه ای منسجم و موثر در این خصوص تدوین و قبل از تثبیت گرانی و افزایش نارضایتی مردم به اجرا درآید.

کارخانه ای به وزیر راه خواستار اقدام عاجل در آغاز عملیات راه آهن تهران همدان شد و گفت: این عملیات باید در زمان بندی به اتمام برسد.

وی با بیان این که آزادراه ساوه همدان دچار رکود عملیاتی شده است، خواستار تسریع در روند عملیاتی آن شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به وزیر نیرو گفت: باید با تخصیص اعتبار کافی موجبات اتمام هر چه سریع تر خط لوله انتقال آب از سد تالوار به شهر همدان فراهم شود.

کارخانه ای گفت: با وجود آن که در سال گذشته اجرای خط لوله انتقال پساب فاضلاب همدان به پیمانکار داده شد اما متاسفانه تاکنون هیچ گونه اقدام عملیاتی در این خصوص صورت نگرفته است.

وی افزود: با توجه به اهمیت این پروژه در تامین آب مورد نیاز نیروگاه یک هزار مگاواتی شهید مفتح و توسعه صنعتی منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد باید اقدام عاجل در این زمینه صورت گیرد.

انتهای پیام / ۸۹۰۰۲ / م۳۰

ارسال نظر