|
|
کدخبر: ۱۷۲۵۶۲

عزیزی تشریح کرد

مسئول سازمان بسیج سازندگی جزئیات ۲۳ هزار و ۳۴۲ کارگاه و واحد راه اندازی شده بسیج سازندگی در طرح های اقتصاد مقاومتی را تشریح کرد.

به گزارشخبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی مسئول سازمان بسیج سازندگی در مراسم افتتاح ۲۳ هزار طرح اقتصاد مقاومتی و ۳۸۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی که به مناسبت ۱۷ اردیبهشت سالروز بسیج سازندگی به فرمان رهبر معظم انقلاب در محل قدم گاه امام رضا علیه السلام شهرستان آبادان، برگزار شد، با اشاره به ۳۸۰ پروژه افتتاح شده، اظهار داشت: در سال ۹۲ مجموعا ۷۶۱۱ پروژه آغاز شد که تاکنون ۱۸۳۷ پروژه بهره برداری و مابقی پروژه ها در دست اقدام هستند.

عزیزی همچنین به ۲۳ هزار و ۳۴۲ کارگاه و واحد راه اندازی شده بسیج سازندگی در طرح های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: احداثحوضچه پرورش ماهی، واحد های پرورش مرغ بومی، استخرهای پرورش ماهیان گرم آبی، کارگاه تولید کود ورمی کومپوست و واحد های پرورش دام سبک و سنگین از جمله این واحدها است.

وی در ادامه تصریح کرد: راه اندازی کُلُنی های زنبور عسل، واحدهای تولید محصولات گلخانه ای، کارگاه فراوری میوه و سبزیجات، واحدهای تولید زعفران، واحد های پرورش شتر مرغ و… نیز از جمله این ۲۳ هزار کارگاه هستند که امروز در سراسر کشور افتتاح شده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر