|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۴۸

در پاسخ به نامه زاهدی مطرح شد /

خبرگزاری تسنیم: رئیس دانشگاه آزاد در پاسخ به نامه رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرده که در صورت اثبات صحت مطالب مندرج در رسانه ها از ادامه همکاری با هراتی در دانشگاه آزاد جلوگیری می شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، روز گذشته اخباری مبنی بر انتصاب " عبدالحسین هراتی " به عنوان سرپرست اداره کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد از سوی حجت الاسلام طه هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد در برخی از سایت های خبری منتشر شد.

سایت های خبری اعلام داشته اند که هراتی با صدور نامه ها و بیانیه هایی به نظام اسلامی و رهبر کبیر انقلاب توهین کرده است.

این موضوع امروز واکنش هایی را در بین دانشجویان و نمایندگان مجلس داشت و دانشجویان در بیانیه های مختلفی خواستار عزل هراتی شدند.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه ای به رئیس دانشگاه آزاد خواستار توضیحات وی در خصوص این انتصاب شده است.

در این خصوص دانشگاه آزاد متن نامه و پاسخ رئیس دانشگاه آزاد به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را منتشر کرده است.

متن نامه میرزاده به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر محمدمهدی زاهدی

رئیس محترم کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری

با سلام و احترام؛

عطف به نامه شماره ۱۸/۶۱۵۱ / د مورخ ۹۳/۲ / ۱۷ مربوط به مطالب منعکس شده در رسانه های کشور در خصوص انتصاب آقای عبدالحسین هراتی به استحضار می رساند کلیه انتصابات مدیران دانشگاه آزاد اسلامی از جمله ایشان از مراجع ذیصلاح استعلام شده که بلامانع بودن انتصاب ایشان مطابق تصویر پیوست اعلام شده است.

با توجه به اینکه انتصابات در دانشگاه آزاد اسلامی در چارچوب مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و با رعایت موازین نظام و مقرارت کشوری است، معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در حال بررسی موضوع هستند تا در صورت اثبات صحت مطالب مندرج در رسانه ها از ادامه همکاری با نامبرده در دانشگاه آزاد اسلامی جلوگیری کنند.

حمید میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام /

ارسال نظر