|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۱۲

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بهره گیری از کمک دستگاه های مشاوره ای را در دستیابی به اقتصاد و توسعه پایدار بسیار مهم دانست.

به گزارشخبرگزاری فارساز قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، محسن رضایی در نشستی با موضوع اقتصاد مقاومتی که در محل استانداری قم برگزار شد با اشاره به اثار مثبت استفاده از توان گروه های مختلف در دولت تدبیر و امید گفت: در دولت های گذشته تفسیر غلطی از این مسئله شده بود و سیاست دولت ها حذف حزب مخالف از صحنه سیاست بود که سبب ایجاد تنش ها و در نتیجه عقب ماندگی می شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه باید به سمت دولت های ائتلافی پیش برویم، شعار حرکت به سمت اعتدال و عقلانیت دولت تدبیر و امید را مورد توجه قرار داد و افزود: باید همسو با این شعار زمینه استفاده از توان فکری و اجرایی همه گروه ها را فراهم کرد.

وی در ادامه فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی، استان قم را به سبب ظرفیت های ویژه فرهنگی اقتصادی دارای ظرفیت ویژه ای ارزیابی و اضافه کرد: قم باید در این زمینه پیشگام و الگوی دیگر استان های کشور باشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بهره گیری از کمک دستگاه های مشاوره ای را در دستیابی به اقتصاد و توسعه پایدار بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: مطالعات گذشته باید بررسی شده و پس از برطرف شدن نواقص در راستای اجرایی شدن آنها گام برداشته شود.

وی با اشاره به حمایت مجمع تشخیص مصلحت نظام از فعالیت های صورت گرفته در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: مجموعه دولت باید در این زمینه پیشگام بوده و از همه ظرفیت ها استفاده کرد.

انتهای پیام / ۲۲۵۸

ارسال نظر