|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۳۰

میلی منفرد:

خبرگزاری تسنیم: معاون آموزشی وزیر علوم با اشاره به توسعه کمی و ارتقای کیفی در دوره هاب مهارتی گفت: در حال راه اندازی یک کمیته برنامه ریزی آموزشی هستیم.

به گزارش گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، جعفر میلی منفرد معاون آموزشی وزیز علوم در مراسم گرامیداشت هفته آموزش در دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: رئیس جمهور و وزیر علوم تاکید دارند گروه هایی که توانایی توانمندسازی جوانان را دارند، در عرصه ملی نقش آفرینی کنند و این موضوع در سرلوحه برنامه های وزارت علوم قراردارد.

وی توسعه کمی و ارتقای کیفی در دوره های مهارتی و فنی را اولویت اول عنوان کرد و افزود: باید از ظرفیت ۱۷۰ مرکز فنی و حرفه ای هم از نظر نرم افزاری، هم سخت افزاری و هم توانمندی مربیان آنها حداکثر بهره برداری را داشته باشیم.

معاون آموزشی وزیر علوم با بیان این که باید از نظر کمی در تربیت نیروی انسانی به شاخصه های برنامه توسعه برسیم اظهار داشت: باید به کمک اندیشمندان و خبرگان فنی و حرفه ای بتوانیم امکانات را از نظر سخت افزاری ارتقا دهیم تا افرادی که جذب بازار کار می شوند سطح فعالیت کاریشان ارتقا یابد.

وی همچنین با طرح چندین سوال کلیدی در زمینه آموزش و بویژه آموزش های مهارتی افزود: باید در این راستا چشم انداز مشخص و آینده مکتوبی را تعیین کنیم.

میلی منفرد در ادامه گفت: در حال راه اندازی یک کمیته برنامه ریزی آموزشی هستیم و قصد داریم افراد صاحب نظر، دانشگاهیان و آموزش و پرورشی ها را در این دفتر جمع کرده و از تجربیاتشان استفاده کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر