|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۷۱

افتخاری در گفت و گو با فارس مطرح کرد

عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: جلسه مجمع نمایندگان تهران در حالی برگزار شد که مشکلات اسلامشهر با حضور مقامات این شهرستان مورد بحثو بررسی قرار گرفت.

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارسبا اشاره به جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران گفت: جلسه مجمع نمایندگان تهران امروز به منظور بررسی مشکلات شهرستان اسلامشهر برگزار شد که در این جلسه مقامات این شهرستان نیز حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه که فرماندار و شهردار اسلامشهر نیز در آن حضور داشتند مشکلات عمده شهرستان اسلامشهر همچون مشکل مترو و کمربندی اسلامشهر مورد بحثو بررسی قرار گرفت؛ مشکل فاضل آب اسلامشهر که آلودگی ناشی از آن چندی پیش موجب تلف شدن ۲۰۰۰۰ماهی مرکز پرورش ماهی شهرستان حسن آباد شده بود مطرح و بررسی شد که باید این موضوع پیگیری و اعتباراتی برای آن اختصاص داده شود.

عضو مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: حمل و نقل عمومی اسلامشهر و نوسازی این ناوگان از دیگر موضوعات مورد بحثدر این جلسه بود و مشکل مراکز درمان و فرهنگی این شهرستان نیز از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه امروز به آن پرداخته شد.

افتخاری خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز در مورد تبدیل فرمانداری اسلامشهر به فرمانداری ویژه مباحثی مطرح شد و نیز ایجاد فضاهای گردشگری در اسلامشهر با توجه به نزدیکی آن به فرودگاه امام خمینی و نیز بافتهای فرسوده شهری و نیز مشکل عبور راه آهن از وسط این شهرستان از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر