|
|
کدخبر: ۱۷۳۰۴۹

کمیسیون اصل ۹۰ هفته آینده نحوه اعمال استاندارد خودروهای تولید داخل و اتوبوس های اسکانیا را با حضور مسئولان وزرات صنعت، راه و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد و راهور ناجا بررسی می کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یکشنبه آینده نحوه اعمال استاندارد خودروهای تولید داخل و نیز اتوبوس های اسکانیا را با حضور مسئولان وزرات صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد ایران و راهور ناجا بررسی می کنند.

کارگروه های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی، فنی و عمرانی، ارتقای سلامت اداری و قضایی و حقوقی کمیسیون اصل ۹۰ هفته آینده به شکایات واصله رسیدگی می کنند.

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی بحثپیرامون اقتصاد مقاومتی را با حضور از مسئولان ذی ربط ادامه می دهد.

کمیسیون مشترک طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی روز دوشنبه رسیدگی به طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی را ادامه می دهد.

کمیسیون مشترک اساسنامه سازمان ملی استاندارد ایران نیز یکشنبه آینده رسیدگی به طرح یک شوری تأسیس سازمان ملی استاندارد ایران را با حضور نمایندگان مجلس، مسئولان و کارشناسان وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد ایران، مرکز پژوهش های مجلس، دیوان محاسبات کشور و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ادامه می دهند.

انتهای پیام /

ارسال نظر