|
|
کدخبر: ۱۷۳۰۶۰

خبرگزاری تسنیم: جلسه ۶ ساعته شورای منتخبین دانشگاه تهران در حالی برگزار شد که خبرنگاران پشت میله های دانشگاه به امر اطلاعرسانی مشغول بودند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، دومین جلسه شورای منتخبین دانشگاه تهران حاشیه هایی را به همراه داشت.

* این جلسه ساعت ۸:۳۰ صبح امروز پنج شنبه در ساختمان ریاست دانشگاه تهران با حضور ۵۱ عضو شورای منتخبین برگزار شد.

* امید مطرح ترین گزینه ریاست دانشگاه تهران و عضو معاون مالی اداری وزارت علوم اولین کسی بود که پس از ارائه برنامه های خود در ساعت ۱۰:۳۰ از این جلسه خارج شد. وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران که از پشت میله های این دانشگاه جلسه را دنبال می کنند، به لبخندی کفایت کرد.

* گزینه های ریاست دانشگاه تهران در این جلسه یک به یک برنامه های خود را برای شورای منتخبین تشریح کردند و یکی از گزینه های ریاست دانشگاه تهران در این جلسه انصراف خود را از این مسئله اعلام کرد.

* گودرزی وزیر ورزش و جوانان یکی دیگر از اعضای شورای منتخبین دانشگاه تهران بود که حدود ساعت ۱۳:۳۰ از جلسه خارج شد و در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره گزارش جلسه اعلام کرد خبرنگاران سوالات خود را از رئیس جلسه بپرسند.

* حدود ساعت ۱۴ خلیلی عراقی رئیس شورای منتخبین دانشگاه تهران در جمع خبرنگاران حاضر شد و از ارائه برنامه ۵ عضو منتخب در جلسه قبل خبر داد و گفت: نظرات اعضای شورا امروز به وزیر علوم اعلام می شود و هیچ یک از اعضای شورای منتخب از نتیجه آرا اطلاعی ندارند.

* حجت الاسلام کلانتری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در حال خروج از جلسه با تأکید بر اینکه جلسه دیگری برگزار نخواهد شد، گفت: گزارش جلسه را آقای دکتر خلیلی عراقی اعلام می کنند و درباره آرا چیزی مشخص نیست.

* محمود کمره ای از دیگر گزینه های احتمالی ریاست دانشگاه تهران با اشاره به اینکه ۵ تن از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران برنامه های خود را برای ریاست این دانشگاه ارائه کرده اند، گفت: رئیس دانشگاه تهران را در نهایت وزیر علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی انتخاب می کند.

* تمام فرآیند جلسه شورای منتخبین در حالی برگزار شد که خبرنگاران از پشت میله های این دانشگاه این جلسه دنبال می کردند.

انتهای پیام /

ارسال نظر