|
|
کدخبر: ۱۷۳۲۹۳

بسیج دانشجویی دانشکده علوم و فنون قرآنی:

بسیج دانشجویی دانشکده علوم و فنون قرآنی ضمن اعلام حمایت از اجتماع دانشجویان در مقابل مجلس، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست اجازه امضای ترکمنچای دیگری را در خصوص فناوری هسته ای ندهند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری فارس، بعد از اعلام تجمع دانشگاهیان در مقابل مجلس برای حراست از دستاوردهای هسته ای توسط دانشجویان دانشگاه شریف، بسیج دانشجویی دانشکده علوم و فنون قرآن تهران نیز با صدور بیانیه ای ضمن حمایت از برگزاری چنین اجتماعی اعلام کرد مانند دیگر دانشجویان در این اجتماع حضور خواهند یافت.

متن بیانیه این تشکل دانشجویی بدین شرح است:

«باسمه تعالی

وَ لَن تَرْضیَ‏ عَنکَ الْیهَُودُ وَ لَا النَّصَارَی‏ حَتیَ‏ تَتَّبِعَ مِلَّتهَُمْ قُلْ إِنَّ هُدَی اللَّهِ هُوَ الهُْدَی‏ وَ لَئنِ‏ِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءَهُم بَعْدَ الَّذِی جَاءَکَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَکَ مِنَ اللَّهِ مِن وَلیِ‏ٍّ وَ لَا نَصِیر.(بقره. ۱۲۰) و یهودیان و مسیحیان از تو راضی نخواهند شد، تا از آیین آنان، پیروی کنی. بگو: براستی راهنمایی خدا، تنها راهنمایی(حقیقی) است و اگر بعد از دانشی که به تو رسید، از هوس‏های آنان پیروی کنی، هیچ سرپرست و یاوری، از سوی خدا، برای تو نخواهد بود.

بدون تردید آنچه که غرب به دنبال آن است نه انرژی و فناوری هسته ای است، بلکه همان چیزی است که بارها در بیانات امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) بیان شده است و آن چیزی جز از بین بردن اسلام ناب و استحاله نظام جمهوری اسلامی ایران نیست. غرب می داند که قدرت جمهوری اسلامی ایران از انرژی هسته ای یا فناوری هسته ای ناشی نمی شود، بلکه قدرت ایران ریشه در مقاومت و باور نظام و مردم آن است.

مذاکرات هسته ای به عنوان فرصتی برای تحمیل خواسته های نامشروع غرب بر دولتمردان جمهوری اسلامی ایران تنها می تواند پله ای باشد برای گام های بعدی غرب در سلب تدریجی استقلال و خودباوری نظام جمهوری اسلامی ایران.

لذا ما هم به تبع بی اعتمادی بسیاری از بزرگان کشور و در راس آن ها امام خامنه ای(مد ظله العالی) به جبهه غربی، نسبت به توافق نهایی ژنو دلواپس و نگران هستیم به همین جهت از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که وظیفه ی نظارت را بر عهده دارند انتظار داریم که از حقوق مسلم ملت مراقبت نمایند و نگذارند که نسل امروز ما در مقابل نسل های آینده شرمنده باشد که ترکمنچای دیگری در مقابل دیدگان این نسل به امضا رسیده است.

از مواضع تمام کسانی که دلواپس این توافق هستند به خصوص بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف حمایت کرده و چنین مواضعی را مورد تایید قرار می دهیم.»

انتهای پیام /

ارسال نظر