|
|
کدخبر: ۱۷۳۷۰۲

حاشیه های همایش حزب مردم سالاری در کرمان

برگزاری همایش حزب مردم سالاری در کرمان با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارشخبرگزاری فارساز کرمان، سجاد صفاهانی جمعه شب در همایش رایحه تدبیر در جمع اصلاح طلبان کرمان اظهار داشت: کلید زدن نخستین همایش سیاسی پس از انتخابات پر شور ۲۴ خرداد افتخار ما است.

دبیر حزب مردم سالاری استان کرمان گفت: امید است این کانون قدم خیری در زمینه احزاب و اصلاحات بردارد و برای برگزاری پرشور انتخابات پیشرو باشد.

وی ادامه داد: امروز ما مدیون از خودگذشتگی مردان و زنانی هستیم که با صبرشان به ما امید دادند و این دستاورد آن همه صبر و تلاش است.

صفاهانی خاطرنشان کرد: ما این همایش را به یاد هاشمی رفسنجانی بزرگ مرد تاریخ سیاست کلید می زنیم و امیدواریم یاد و همراهی ایشان کمکی به ما باشد و ما بتوانیم در این عرصه قدم کوچکی در زمینه اصلاحات برداشته باشیم.

به گزارش فارس، این مراسم با تاخیر ۴۷ دقیقه آغاز شد و پس از آغاز برنامه کلیپ تصویری با مضامین اعلام نارضایتی مردم از دولت اصولگرا و شادی مردم از حضور هاشمی در انتخابات پخش شد، این کلیپ با کف زدن های ممتدد تماشاچیان اصلاح طلب همراه بود.

مجری برنامه در پایان پخش این کلیپ گفت: خیلی ها تلاش کردند تا چهره های خدوم ایران اسلامی را مخدوش کنند، اما غافل از اینکه تمام این تلاش هایشان موقتی بود.

برادرزاده رزم حسینی استاندار کرمان در این همایش حضور داشت، وی کاریکاتور زیباکلام را در این همایش به تصویر کشید و در پایان برنامه در مقابل دوربین عکاسان و خبرنگاران به وی هدیه داد.

مجری نیز در پایان از زیباکلام در باره یارانه و گرفتن آن پرسید که وی پاسخ داد: یارانه هدیه خوب اصولگرا به دولت اصلاح طلب ها بود.

انتهای پیام / ۲۴۴۶ / ن

ارسال نظر