|
|
کدخبر: ۱۷۴۰۳۵

سردار نقدی در جمع خبرنگاران:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سپاه همیشه حامی همه دولت ها بوده و به آنها برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی کمک می کند و اگر از جانب دولت ها اشتباهاتی وجود داشته باشد صمیمانه و در فضایی دوستانه به حکم وظیفه به آنها تذکر داده است.

به گزارشخبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه بیست و سومین مسابقات سراسری قرآن کریم بسیج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سپاه در جایی که هر کدام از دولت ها اشتباهاتی داشتند صمیمانه و در یک فضای دوستانه به آنها به حکم وظیفه تذکر داده است.

وی تصریح کرد: دشمنان سعی دارند با اختلاف انگیزی موجبات تفرقه مسلمانان را فراهم کنند اما همه ما زیر سایه ولایت و مطیع فرمان مقام معظم رهبری هستیم.

نقدی بیان داشت: دولت، بسیج و سپاه باید از فرمان ولی امر خود اطاعت کند و دشمنان هرگز از طریق ترفند های مختلف نمی توانند صفوف به هم پیوسته مسلمانان را خدشه دار کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نقش بر آب شدن توطئه های مختلف در ایران خاطرنشان کرد: دشمنان برای اینکه دلایل عدم موفقیت خود را در آشوب های خیابانی، تحمیل جنگ فرهنگی و اقتصادی و آوردن فتنه گران در خیابان ها بفهمند، تحلیل کردند که در این راستا چه کسانی مانع نقشه ها می شوند و با فهرستی که تهیه کردند به این نتیجه رسیدند که روحانیت، سپاه و بسیج در صف اول شکستن توطئه های دشمن است.

نقدی ادامه داد: دشمنان به دلایل مذکور همواره علیه این نهادها و ارکان نظام تبلیغات می کنند که گاهی این تبلیغات از زبان خودشان است و گاهی تلاش می کنند سایر دستگاه های نظام را با یکدیگر درگیر و بین آنها شکاف ایجاد کنند.

وی اظهار داشت: سپاه برای همیشه حامی همه دولت ها بوده است و به آنها برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی کمک می کند و اگر از جانب دولت ها اشتباهاتی وجود داشته باشد صمیمانه و در فضایی دوستانه به حکم وظیفه به آنها تذکر داده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به عملکرد دولت در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: اگر در کاهش و کنترل مصرف و واردات موفق عمل کرده باشیم می توان گفت که اقتصاد مقاومتی به خوبی انجام شده است اما اگر مصرف، کنترل نشده باشد رسانه ها باید این مهم را مطالبه کنند.

نقدی با بیان اینکه آثار محسوسی در کنترل مصرف و موفقیت در عرصه اقتصاد مقاومتی دیده نمی شود، خاطرنشان کرد: تنها جریانی که در این راستا به میدان عمل به حد توان خویش ورود کرده بسیج سازندگی است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر سازش مخالفان با دولت سوریه گفت: آمریکایی ها و صهیونیست ها توطئه گر هستند و اداره کننده جریان ناامنی در سوریه بوده اند. آنها برای سوریه توطئه جدیدی طراحی کرده اند و به دلیل اینکه نتوانستند از راه زور آزمایی تروریستی و انفجار به مقصد شان برسند، حتما طرح های دیگری خواهند داشت.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص نظر علی یونسی دستیار رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب درباره نماد شیر و خورشید گفت: این کارها خلاف فرمان امام راحل، قانون اساسی، خط و مشی رهبری، قوانین جاری کشور، سیاست های دولت، سیاست های شورای عالی امنیت ملی است و اینکه عده ای بخواهند اقوام را به اسم دلسوزی به جان یکدیگر بیندازند تفکری نادرست است و دولت باید جلوی این افراد را بگیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص عملکرد فرهنگی در کشور بیان داشت: در مسئله فرهنگ، وصیتنامه امام راحل باید فصل الخطاب باشد. عملکرد دستگاه های فرهنگی کشور نیز باید با وصیتنامه حضرت امام محک زده شود که به نظر می رسد عملکرد دستگاه ها نمره پایینی دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر