|
|
کدخبر: ۱۷۴۲۷۹

امیر پوردستان در مراسم فارغ التحصیلی خلبانان هوانیروز:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده نیروی زمینی ارتش از تجهیز بالکردهای هوانیروز به راکت ها و موشک های هدایت شونده با قدرت تخریب و دقت بالا خبر داد.

به گزارش خبرنگار دفاعیخبرگزاری تسنیم، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز در مراسم فارغ التحصیلی ۱۲۰ خلبان و مهندسین هوانیروز ضمن تبریک فارغ التحصیلی خلبانان گفت: باید در تمامی عرصه ها به گونه ای عمل کنیم که ملت به وجود ما افتخار کنند.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب و اخراج مستشاران از کشور احساس این بود که ملت بعد از مدت کوتاهی دست های خود را به نشانه تسلیم بالا ببرند و خواستار حضور مستشاران شوند اما اعتماد به نفسی که امام در نیروهای مسلح ایجاد کردند سبب شد که مهندسین ما دل بالگردها را بشکافند و تمامی تجهیزات پروازی را بروز و آماده کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به حضور هوانیروز در عملیاتی های پس از انقلاب اسلامی خطاب به خلبانان گفت: امروز شما پرچم را از شهدای هوانیروز گرفته اید و مسئولیت احتزاز آن برعهده شما جوانان است.

امیر پوردستان با بیان اینکه هوانیروز یک مجموعه زنده و پویاست که بدون وابستگی به خارج از کشور توانسته خدمات ارزشمندی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح ارائه دهند گفت: امروز با توجه به توانمندی های هوانیروز و پشتیبانی صنعت هوایی پهنا، ظرفیت های خوبی همراه با تاکتیک ها و تکنیک ها رزمی در میدان نبرد بوجود آمده است.

وی در ادامه با بیان اینکه بالگردهای هوانیروز امروز به راکت ها و موشک های هدایت شونده تجهیز شده اند اظهار داشت: بالگردهای هوانیروز با اتکا به این توانمندی هم قدرت تخریب خود را افزایش داده اند و هم دقت خود را بالا برده اند و این نتیجه متخصصان دانشمندان ایرانی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان خاطر نشان کرد: امروز نیروی زمینی ارتش قابلیت دفاع و مقابله با هر تهدیدی را در حوزه زمینی با قدرت بالا دارد و آماده است قدرت سرباز مسلمان را به رخ جهانیان بکشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین