|
|
کدخبر: ۱۷۵۲۵۷

تکرار / مصری در گفت وگو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از حضور وزیر نفت در یکی از جلساتی علنی مجلس در هفته آینده خبر داد و گفت: این تصمیم در جلسه امروز هیئت رئیسه مجلس اتخاذ شده است.

عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، گفت: جلسه هیئت رئیسه مجلس عصر روز گذشته با حضور تمامی اعضای این هیئت برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا گزارش های مرکز پژوهش های مجلس که به طرح ها و لوایحی در قم اختصاص دارد، به تهران ارسال شود تا نمایندگان نیز از آنها مطلع شده و بررسی کنند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: در بخش دیگری از این جلسه، درخواست های برخی از وزرا برای حضور در یکی از جلسات علنی مجلس مورد بررسی قرار گرفت که قرار شد بیژن زنگنه وزیر نفت در یکی از جلسات علنی مجلس در هفته آینده حضور یابد و توضیحاتی در مورد وضعیت تولید و میزان صادرات نفت به نمایندگان ارائه کند. البته زمان دقیق حضور زنگنه در مجلس مشخص نیست که پس از هماهنگی های لازم با وی مشخص می شود.

مصری تأکید کرد: قرار شده فانی وزیر آموزش و پرورش نیز در یکی دیگر از جلسات علنی مجلس حضور باید. البته این حضور نیز به درخواست فانی انجام می شود.

وی ادامه داد: چندی پیش، معاون وزیر صنعت و رئیس شرکت ایدرو درخواستی به مجلس ارسال کرده بود تا در یکی از جلسات علنی مجلس حضور یابد و توضیحاتی در مورد وضعیت بخش صنعت به نمایندگان ارائه کند که در جلسه امروز با این درخواست نیز موافقت شد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از این جلسه، گزارش بررسی بودجه سال های ۹۲ و ۹۳ کل کشور که توسط رئیس کمیسیون برنامه و بودجه تهیه و ارائه شده بود، مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام /

ارسال نظر